Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Kecací topic

24.10.2008 19:17
Citovat
Tak jsem ty dva předělal. (Userbary) Tak jsem zvědav. ^^;

Jinak doporučuji si stáhnout nejnovější css styl. Jsem ho dneska úplně zase překopal.😄
25.10.2008 10:33
Citovat
Tak jsem se dneska díval na volejte novu a to mě nebudete věřit na co tam dávali ukázku. Byla to ukázka jako každá jiná. Konkrétně se jednalo o snídaně s novou. Vždycky takové ty kecy okolo a prd z toho. Ale zaujalo mě že v pátek mají téma o Japonsku a jeho skrytém zákoutí jménem Anime. Tak to si musím nahrát a jsem zvědavej, co tam o nás řeknou. Jedno špatné slovo o nás a přísahám, že toho dotyčného pošlu pod drn.
25.10.2008 20:48
Citovat
Tak jsem ty dva předělal. (Userbary) Tak jsem zvědav. ^^;

Co jsi tam přesně upravil? Mě se zdaj být stejný. 😄

Tak jsem se dneska díval na volejte novu a to mě nebudete věřit na co tam dávali ukázku. Byla to ukázka jako každá jiná. Konkrétně se jednalo o snídaně s novou. Vždycky takové ty kecy okolo a prd z toho. Ale zaujalo mě že v pátek mají téma o Japonsku a jeho skrytém zákoutí jménem Anime. Tak to si musím nahrát a jsem zvědavej, co tam o nás řeknou. Jedno špatné slovo o nás a přísahám, že toho dotyčného pošlu pod drn.

No když vezmu v potaz kolik ten člověk může dostat času na celé téma, tak o anime asi moc neprohodí. Typoval bych, že jen řekne kolik toho průmysl ročně vyplivne, čím se vyznačuje, že to není jen pro děti a konec. :-D

Hele kdy budu zprovozněna možnost přehrání starých titulků ?
25.10.2008 21:10
Citovat
Add Userbary:
Však jsou stejné, ale změnil jsem je, už to levé oko není takové divné, jak jste pořád tvrdili.

Add Anime na nově:
Mno říkali, že to má být čistě o anime, tak jsem zvědav. si to narahaju na kazatu. A to co jsi tady vyjmenoval tak to má za minitu sfouklý, jsem zvědav, co tam bude dělat zbylích 19min😄

Jinak koukal jsi na nový styl, který jsem stvořil pro Ani Aki. Jsem totálně překopal rozvržení stránek v něm.
25.10.2008 21:46
Citovat
Však jsou stejné, ale změnil jsem je, už to levé oko není takové divné, jak jste pořád tvrdili.

Mě se zdaj být stejný. 😄

Mno říkali, že to má být čistě o anime, tak jsem zvědav. si to narahaju na kazatu. A to co jsi tady vyjmenoval tak to má za minitu sfouklý, jsem zvědav, co tam bude dělat zbylích 19min😄

Možná tancovat.  XD Tak jestli čistě o anime, tak nevim no. Když nezapomenu, tak si to taky nahraju. :-)

Jinak koukal jsi na nový styl, který jsem stvořil pro Ani Aki. Jsem totálně překopal rozvržení stránek v něm.

Tak teď si mě vyděsil. Neříkej mi, že to css budu muset celý přepsat?! 😢
25.10.2008 22:02
Citovat
Tak teď si mě vyděsil. Neříkej mi, že to css budu muset celý přepsat?! 😢

Neboj to je pro ten konkrétní vzhled. I když v tom základním jsou asi tři nové řádky.😄
27.10.2008 21:26
Citovat
Neboj to je pro ten konkrétní vzhled. I když v tom základním jsou asi tři nové řádky.😄

Hmm a máš tam v kódy nějak ty změny vyznačeny nebo budu muset pátrat ? :-)
28.10.2008 11:32
Citovat
Konkrétně se jedná o ty to dva řádky:

div.menu_obsah ul#menu_link_obal {
display: inline;
}

div.menu_obsah ul#menu_link_obal > li {
display: inline;
border: none;
position: relative;
font-size: 15px;
z-index: 2;
margin-right: 25px;
list-style-type: none;
background: none;
}


Bez nich se jenom trochu odsadí levé menu.
22.12.2008 19:18
Citovat
Tak pánové (a dámy) která je ta vaše vyvolená:

http://cgi.4chan.org/s/src/1229971145774.jpg

Já dávám přednost té z Finska. Jak jste na tom vy?

22.12.2008 19:20
Citovat
Já dávám přednost té z Finska. Jak jste na tom vy?

V druhe rade zespoda zprava ctvrta... hmm, mozna i Malaysia
24.12.2008 10:50
Citovat
Stastne a Vesele.
24.12.2008 14:33
Citovat
Já na Vánoce a ty **** okolo nehraju, takže si... Vy víte co!
31.12.2008 22:35
Citovat
Vse NEJ do Nového Roku 2009 !!!
6.11.2009 11:08
Citovat
Ahojte😛 o jednu z mnoha nudných hodin IT jsem si řekl, že si tu s někým pokecám, ale poslední příspěvek je tu ze Silvestra minulého roku😛 neoživíme to tu trošku?😛

podtéma: co si přejete pod stromeček od Ježíška?😄
6.11.2009 11:12
Citovat
Ahoj😄 O jednu z nudných hodin IT jsem si řekl "Tak proč ne, žejo"

K ježíšku si přeji nové ponožky, čepici s bambulí a samozřejmě párek nových rukavic aby až nám budou dělat plastová okna nebyla doma zima  XD
6.11.2009 11:15
Citovat
K ježíšku si přeji nové ponožky


Nový ponožky? Se ti nedivím když ta tvoje díra na palci už nešla zašít ani sešívačkou😄
Ne pojď se bavit normalně😄 Seš půlmetru ode mně ^^
6.11.2009 11:17
Citovat
njn... , ale časem by se mohl někdo přidat😄 pač z tohohle vyplývá jak nám ten rok zase rychle utek, pač po Vánocích řešíme opět Vánoce, což je celkem odstrašující😄
6.11.2009 13:34
Citovat
Pomožky, díra a sešívačka? ROFL😄😄😄

Zajímavé dárky pod stromeček.

To já cchi samožřejmě kupu TB HDD, spoustu anime, mangy a hentaie. A taky jako admin akiny si přeji už konečně vydat novou akinu, ale to chvíli potrvá, jelikož jsem totálně línej. Ale nebojte rozhodně to bude dřív, než na OL udělají sebemenší změnu.
6.11.2009 15:13
Citovat
pěkný dárky😄 ta akina je dárek i pro nás🙂
TB HDD mi právě 10dní vezou ze skladu😄, anime, mangu a hentai by zase mohly vyjít nějaký kvalitní dílka🙂

"cchi" je vidět na co myslíš 😄😄. Mužu popřát jen trpělivost, méně lenosti (těžký to protivník😄) a další věci, který se běžně dělaj, ale nikomu se nechce to poslouchat

A s těma ponožkama... to si mě s někym pletete... doma jakmile viděj díru (na prádle samozřejmě), tak to hned trhaj 😢
6.11.2009 17:32
Citovat
Ona je díra jako díra, takže to je v celku jedno😄 Mno prostě někdo má a jiný dělá😄

Mno tak TB HDD už taky jeden vlastním z poloviny zaplněný anime. Hážu na něj jenom ty věci, které jsem už viděl. Ale teďka jak jsem přesídlil na vejšku tak tam je 100Mbit/s a hned se lépe sosá. To už jsem se dostal dos tádia, kdy vlastním všechno hentai, které lze stáhnout. Chybí mě akorát jenom tři věci, ale to musím překonat svoji lenost a vlézt na IRC. A hodně jsem toho potahal i za TV sérky. Jedna 12 dílná TV kolem 2,5GB napohodu a 24dílů to už je skoro 5GB. Takže to roste závratnou rychlostí.

Tak jak ta lenost, ono Sove zařve a já jako neposlušnej pejsek stáhnu ocas mezi nohy a začnu makat. Prostě potřebuju mít nad sebou dohled. Tak jako z nové Akiny chybí už jenom pár věcí v php, ale ty jsou už na Sovem. Jinak by se dalo říct, že je to hotové a co se týče css, tak stejně s tím si budu hrát i za ostrého provozu, jelikož některým se nebude líbit to a někomu zase toto a někomu nepůjde ono. Takže se teďka piplat s css ani moc nemá cenu a to nemluvím o tom, že nová akina nepodporuje IE 6 a IE 7 ji zobrazí tak tak. A opera 10 s tím má menší problémy. IE 6 bude už nepodporován defaultně a jestli někdo dodá kompatibilní css, tak ho můžu uveřejnit, ale já se s tím moc trápit nebudu.
6.11.2009 17:46
Citovat
No tak já jsem přemejšlel nejdřív, že bych koupil 2TB... ale pak když jsem si dělal přepočty tak furt se slevou, kterou mi nabízí tam kde mám net za to, že jsem jejich "vlastenec" už pár let tak vychází furt levnějš 2x 1TB než 2TB a zase zbytečný kupovat 2x 1TB když by se tu jeden válel v prachu nějakej ten pátek.

Se stahovánim...bohužel mám limit 150gb, za půl roku se čtyrnásobně zvedl 😄 a na jednu stranu je to nevýhoda, že nemužu tahat každou kravinu ve full hd, stahovat "celej net" apod., ale zase mě to drží a je to pro mě taková ta bariéra (řekněme zeď) kterou když vidim tak přibrzdim, pač bych jinak měl v torrentech nekonečnou kolosální frontu, která by se zvětšovala a zvětšovala, začal bych slintat z toho, že to všechno musim zkouknout a musel si koupit skříň kam bych strkal HDD😄

btw na novou aki se těšim a chtěl sem se zeptat. Když založim diskuzi o anime na stránkách jako že dám "přidat blablabla" tak je pak normál, že se z tý diskuze nepřidávaj příspěvky? Je mi to celkem šumák jen mě to zajímá z čistě hm.. vědeckého hlediska😄
6.11.2009 19:21
Citovat
Tak TB HDD jsou levné, jenom člověk má přemýšlet jinak. Každý se dívá na HDD 7200rpm, ale kdyby člověk slevil v kategorii rpm, tak to je hned o něco levnější. Já jsem si kupoval 1,5TB za 2,3k. Ten samý HDD s 7200rmp byl draží o 500. Jako je zbytečné si pořizovat, tak rychlý HDD. K čemu? Stejně je to jenom na uložený dat. Kopírovací rychlost je stejná jako u ostatních HDD. Jenom, že to má jinou přístupovou dobu a menší cache. To je stejně k ničemu. Jestli na tom člověk, nechce mít OS, tak takové rychlé HDD pro úložnu dat jsou k ničemu.

Já limit nemám, nechtěl bych takhle žít. Ve škole žádný limit a doma na své 512 toho moc nestáhnu, takže ji moc neznásilňuju. Jenom na Naruta toho musím na své lince znásilnit. A jinak bych neřekl, že by člověk stáhl vše. Já když jsem přišel do školy se svými skoro přes stovku torrenty v utorrentu, tak jsem si říkal bůh ví co. A teď po měsíci stahování? Ukecávám kámoše, aby mě házeli torrenty, co mám stáhnout, jelikož tam skoro nic nemám.

Svým způsobem se na novou akinu těším i já. Je to paradox, ale já moc nevím, co vlastně v té nové akině je všechno nové😄

Jinak moc jsem nepochopil tvoji otázku ohledně diskuzí.
6.11.2009 19:31
Citovat
Jinak moc jsem nepochopil tvoji otázku ohledně diskuzí.

Myslel to tak, že když najedeš na stránkách na náký anime a klikneš dole přidat diskuzi k tomuto anime-nebo tak nějak a začneš do toho topicu pak psát příspěvky, tak se ti nenačítaj na ten profil😛 proste mas porad 1 prispevek i kdyz zaspamujes cely tema😛
6.11.2009 19:41
Citovat
Já limit nemám, nechtěl bych takhle žít. Ve škole žádný limit a doma na své 512 toho moc nestáhnu, takže ji moc neznásilňuju. Jenom na Naruta toho musím na své lince znásilnit. A jinak bych neřekl, že by člověk stáhl vše. Já když jsem přišel do školy se svými skoro přes stovku torrenty v utorrentu, tak jsem si říkal bůh ví co. A teď po měsíci stahování? Ukecávám kámoše, aby mě házeli torrenty, co mám stáhnout, jelikož tam skoro nic nemám.


Já jsem na limit už zvyklej, furt to bylo 40gb takže sem byl spořivej apod. pak sem to rozjel a zvedalo se to a s tim stahovánim sem to přehnal😄 právě že fakta sou takový, že chceš stáhnout celej net, ale pak nemáš co stahovat, znám to🙂 ale tak ten pocit volnosti 😄, btw s těma hdd máš pravdu, taky lidi koukaj hodně na velikost... ze začátku sem si řikal chci něco malýho blablabla, jenže čim menší tim dražší a když to člověk chce fakt jen na přenos dat a ne na soutěže nebo na stavění z hdd pyramidy tak pokud to neni velký jak stůl tak se s tim dá spokojeně žít🙂

Myslel to tak, že když najedeš na stránkách na náký anime a klikneš dole přidat diskuzi k tomuto anime-nebo tak nějak a začneš do toho topicu pak psát příspěvky, tak se ti nenačítaj na ten profil😛 proste mas porad 1 prispevek i kdyz zaspamujes cely tema😛


Ano, ano přesně takto jsem to myslel  XD
6.11.2009 21:00
Citovat
Diskove pole a neomezeny internet to neni zdrave

Jeden TB HDD na Anime, druhy na HD filmy a serialy treti na SD filmy a serialy a ctrvty OS a enkodovani

Ale je fakt ze neni co tahat😄
6.11.2009 21:12
Citovat
Diskove pole a neomezeny internet to neni zdrave


tak nějak jsem myslel to, že mě těch 150gb drží jakž takž na uzdě😉

btw... sice neni co tahat, ale je tam volnost takže se nebojíš, že tě chytne nějaká mánie a najednou prostě všechno musíš mít 😄
6.11.2009 21:35
Citovat
nop tahat je ale jde to pomalu taham ted Kralovstvi nebeske v FullHD a to ma neco kolem 177 casti na Rapidshare

PS nemam rapidshare ucet tak to trva
6.11.2009 21:51
Citovat
Já šecko tahám přes torrent, takže tam tvořim fronty jak na banány a když fakt něco chci tak mi kámoš semtam pučí rapid acc takže pohodička. Přes ten torrent to chce někdy čas takže limit mi už dokonce vystačí teda pokud nepovolím 50 aktivních torrentů. Teď mám nějak prázdno tak tahám toradora! přes nakej blbej tracker už 9dní (cry)
7.11.2009 11:13
Citovat
Lidi, proboha naučte se ty torrenty používat. Teda používat svůj mozek, jinak se to říct nedá. Existuje boxík, teďka přejmenovanej na bakatík a to je tracker, který má na každý torrent nějakého toho peera a jede to vždy od něj nádherně, ve škole mě to pod 100kilo neklesne.

http://bakabt.com/

První co člověk udělá, když si chce stáhnout anime, které už je kompletní, tak se podívá sem a teprve začne hledat jidne. Pak si stěžujte, že to taháte už devět dní a že to nechce jet.

Právě toradora, jsem před necelým týdnem za pět hod ve škole stáhl.

Mno co se týče té diskuze, tak mi hoďte link na tu diskuzi a já se na to kouknu zatím v administraci. Jelikož s novou akinou přijde upgrade fóra z verze 1.x na 2.x, který už je daleko lepší, má více fičur a je i více pohodlnější. Ale myslím si, že bych měl ještě něco někam zapsat do databáze při vytváření té nové diskuze. Já to jenom odhadoval, kam bych to mohl vložit. Fórum nemá žádné přijatelné API, přes které by se to dalo vložit, takže to tam vkládám natvrdo.

JJ internet bez limitů je fajn, ale ta rychlost. To co mám já není na to, aby si už člověk zapl ICQ, jak je to pomalé.
7.11.2009 12:41
Citovat
Tak přes bakabt sem včera tahal lucky star 2,4Mbit/s a opravdu mi nevadí, že 1/10 torrentů jede pomalu🙂

A co se týče té diskuze tak to dělaj tušim všechny který zakládáš přes aki "založit diskuzi k anime"

No a s limitem... to zase já mám limit a rychlost mám 30 Mbit/s což v podstatě vubec nevyužiju🙂
8.11.2009 20:25
Citovat
No tak ono to je těžké si vybrat, jestli pomalý net bez omezení a nadávat jak je to pomalé a nebo rychlý net s omezením na nadávat na to, že tě kurvy zase ufikli. Člověk si moc nevybere, teda vybere, ale ne u nás a v téhle době😄
On je ještě větší průser v tom, že já běžím na 2,4GHz pásmu, ale za stejnou cenu, kterou platím já je na 5GHz pásmu 4Mbit/s. A k nám 5GHz pásmo nevede a prej se jim moc nechce to přestavovat. MRCHY zkruvený!

Mno jinak konečně. Překopal jsem pár svých programů jako je Updater, SC ImageDownloader a AniSub. Dali mě pěkně zabrat mršky jedny. A teďka začnu trochu pracovat na SubGUI, abych dodělal resty, které jsem slíbil jako je přečasování ASS a SSA titulků. A ještě jsem přišel na zajímavý nápad, jak by se dalo zaměnit komplet časování u titulků a nebo opačně text u titulků z jiných titulků. (JJ vím Akina má přednost, ale musím se odreagovat😄)
8.11.2009 21:22
Citovat
S tim netem... jo to znám😄 akorát já to mám tak že já mám připojení 2x rychlejší než strejda kerej má od stejný společnosti jen to k němu taky nechtěj natahat takže má smůlu😄

Ty prográmky vypadaj zajimave (Anisub mi připomíná program z fdb.cz, nvim přesnej název😄) tak na to mrknu

btw lidi, nevíte jak je namáhavý nahrávat do galerie hodně obrázků najednou....D ono vybírat po jednom a přidávat, na to jsem si už zvykl. Zabijačka je když se ty wally menujou 23293 (sem linej s tim něco dělat😄) a člověk to musí hledat (ja vim rychlovka ale každej obrázek přes ctrl+c a v) a pak si ho otevřít a podívat se kdo tam je abych to alespoň objektivně popsal a ještě zkontrolovat esli tam náodou už neni:D Vždycky večer když se nudim tak tomu věnuju půl hoďku + se to snažim nějak přeorganizovávat ve složkách pač v tom mam monstrozní bordel
8.11.2009 21:36
Citovat
JJ nahrávání do galerky, s novou verzí Akiny, by se i tohle mělo trochu zlepšit a budou podporovány i tagy u obrázků.
Mno takovej problém s obrázky já na disku nemám, mám tu přes 20k anime wallpaperů a všechny roztříděné do složek dle anime, to co je fanart tak to je v hromadné složce, popřípadně tříděno dle studia atp. JJ díky SC ImageDownloadru jsem vycucal Kanachan, takže už nemám problém se tříděním, staré byli smazány, to co bylo probráno, jsem nechal a ostatní šlo do kytek.

Mno já jsem si hlavně u AniSub hrál s tím, aby to mělo stejnou funkcionalitu jako originální klient k AniDB AOM, který je tak náročný, že i 4 jádro s tím má problémy.
8.11.2009 21:43
Citovat
Lol tak tolik wallpaperu *slint* nemam😄 a v životě sem jich tolik snad ani nenasbíral. Jinak se aspoň snažim sehnat dycky pár WP k seriím kerý tu nemaj žádný obrázky atp. třeba z WP o takovym k-on! zjistíš příběh, všechny tváře, mimiky a kdyby tam byl zvuk tak i seyiuu😄

ten imagedownloader zkusim a ten anisub vypadá zajímavě😄 akorát už nemám náladu to teďka spouštět tak jen bezcílně bloumám po ploše (no fakt😄), semtam něco někam a poslouchám ten nezájem noci
9.11.2009 13:47
Citovat
Mno já jsem si řekl, že když ty wally zbírám, tak je musím i používat a tak každých 15min se mě na ploše ten wall změní. K tomu mě slouží můj program SubGUI. Jinak bych těch wallů měl asi tak 10 a jednou za uherskej rok, bych ho změnil. Jelikož nač mít toliká wallů, když je potom člověk nevyužívá, to absolutně nechápu a zbytečně to zabírá místo. Místo toho by se vešla jedna 24. dílná TV sérka anime.

Mno neřekl bych že z wallpaperu lze zjistit skoro vše o daném anime. Pár krát se mě tohle vymstilo. To bylo něco stylem: "Jééé, to je pěkný wall, z čeho to je?" A potom když čumím na to anime, tak jsem totálně znuděný...

Jo tyhle případy nudy znám...
Nic se mě nechce dělat, ani číst mangu, ani si pustit anime, natož pak programovat či tak něco, tak prostě dokola otevírám domovskou stránku (mám tam asi 30 stránek) a prohlížím je stále dokola, jestli se tam neobjevilo něco new a potom jdu chrápat. Ale zjistil jsem, že skoro každý den si na dobrou noc pouštím OP z K-ON!u v 720p. Po tom co ho shlédnu jsem nabit plnej optimizmu a jdu chrápat. Šikovná věc! Ještě by to chtělo někdo čórnout Fuwa Fuwa Time z K-ON!u v 720 či nejlépe v 1080p.

Jinak další týden, další new manga. Ani mě nedala celkem zabrat. Mám rád tenhle typ Yuri.
10.11.2009 14:02
Citovat
Jojo já taky měnim wally každých 15min🙂
jinak samozřejmě že z wallu nezjistíš všechno, ale něco se pochytit dá a wally sou dělaný aby se líbily u anime to někdy vypadá naprosto opačně.

OP z K-ON!u je pefrektní, ale abych si ho pouštěl každej večer, to asi ne. Právě, že když se před spánkem dobře naladim tak se mi nechce spát takže se radši nějak unavim😄 Je to zlý, ale je to tak. Btw z K-ON!u sem si stáh ost a fuwa fuwa tam nebyla tak bych si hned plác, že sem si to nepřečet 😄

Teď zrovna stahuju OST z Nanoha A's pač sem i tam líbily 3písničky a jelikož nemám ani tucha jak se jmenovaly tak je stahuju všechny a pak nastane čistka🙂

Jo a ten program SC ImageDownloader je fakt nice😉 ta lenost
10.11.2009 18:27
Citovat
Tak kompletní OST od K-ON!u mám a mám všechny songy i Fuwa Fuwa Time, ale chtěl bych video verzi, tu co mám v 480p v TV sérce je nedostačující.

Jo to znám, stáhnu celé OST a líbí se mě z toho tak max 3 songy, ale OST od K-ON!u a Suzumiyi je jiné. Od tamtud poslouchám skoro vše.

Díky za pochavalu za SC IMG. Sám používám, jinak bych ho ani nenaprogramoval. Je to velmi užitečná věcička a hlavně ušetří spousty času.

Mno jinak dnešní den a noc bych už vícekrát nechtěl zažít. Celou noc do sedmi do rána jsem programoval v C#. V 7 jsem ulehl do postele, v 10 jsem se vzbudil a šel jsem znova programovat C#. Fuj, už vícekrát ne! Ten Manga Reader mě dal zabrat.
19.11.2009 21:09
Citovat
Nemáte někdo?

Luka Megurine - Megurinesai
http://www.nyaatorrents.org/?page=torrentinfo&tid=50829


Uvítam na čemkoliv  XD.
23.11.2009 17:12
Citovat
Tak jsem se podíval po té Megurine Luka a našel jsem tyto dva linky ke stažení:


http://uploadbox.com/files/cJtc4sfjMe
http://www.mediafire.com/?ujzyojolmla


Ovšem nemůžu s největší jistotou říct, že je to opravdu ono. Asi jsi sháněl alternativní úložnu, jelikož buď ti torrenty nejedou a nebo na tom torrentu je málo lidí, proč to vůebc nechce jet.