Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Kecací topic

23.11.2009 20:12
Citovat
Mediafire jsem nasel taky, ale bylo tam pouze prvni CD a ja pasu po tom druhem.

Uploadbox vypada, ze tam je vse. Vyzkousim a dik🙂.
23.11.2009 21:37
Citovat
Mno jestli z toho vyjde něco kloudného dej vědět, taky bych to sosl, bo tě popřípadně požádal o reupload na český server.
24.11.2009 1:47
Citovat
Byl to docela porod, ale nakonec to uz mam. No osobne zadna slava.  😢

Ja osobne jsem si vzdycky na youtube dal do oblibenych par jejich songu, ktere se mi hodne zamlouvali. Ale jak uz to byva zvykem, youtube toho hromadu maze. Nastesti ti tam alespon zustane nazev a popis, i kdyz uz to video tam davno neni.

Z mych oblibenych je tam jen Tobenai Tori. Par dalsich tam taky nejsou spatne. Jen, jestli toho nema nahodou vic  XD.

I kdyz ja mam radsi tyhle fan veci, jestli to tak spravne nazyvam:

Re: Present
http://www.youtube.com/watch?v=lONKTgZ-Shg#normal

Megurihime Buyoukyokuhttp://www.youtube.com/watch?v=kdWU36lMVyY#normal -

Kazdopadne hledam jeste:Rehearsal. Nebo alespon takhle se to jmenovalo.

Megurine Luka sings "Ave Maria" (F.Schubert, Latin lyrics)
http://www.youtube.com/watch?v=z5aNpWRUdNo#normal

Hatsune Miku sings "Ave Maria" (F.Schubert, Latin lyrics)
http://www.youtube.com/watch?v=3hP3d9gYjVE#normal

Muzete porovnavat.

--

To je ale peknej humac, ten automatickej prevod odkaz z youtube na tohle. Nechcete to vypnout?
24.12.2009 21:31
Citovat
no kua-drát. Vim, že lidi nemaj rádi Vánoce, ale takhle poeticky, pesimisticky, hnusně a čtivě to popsat....Co na to říct. Je to furt to samý, ale jediný co mi na Vánocích vadí jsou teda spamy, spamy a odepisování na spamy babičkám a ostatním vrstevníkům rodiny, kteří nebýt vánoc, skončili by v ignore😄 Prostě spam je zlo a dostat o Vánoce "vše nejlepší do nového roku" a za 7dní opět "vše nejlepší do nového roku" a někdy i 1. "vše nejlepší do nového roku" od těch co si nepamatují ze svého silvestrovského stavu, že už mi 2x přáli "vše nejlepší do nového roku". To je na zabití. Jinak proti Vánocům teda nic nemám no🙂 Začínám se bát kdy skončim v sukni  >:D

Já si Vánoce užil a dal jsem si během 3dnů celou sérii crest a banner of the stars což mi zvedlo náladu, ale na druhou stranu mi jí to skazilo, pač pokračování se asi dozvim jen z knih, který jsou jen japonsky pokud vim.

Právě se mi tu začlo pod oknama prát a řvát 5magorů... končim😄
25.12.2009 0:45
Citovat
Chudáčku takovou rodinu bych nikomu nepřál. Ta má anime neřeší a v Japonštině mě ještě většina buď podporuje nebo to aspoň toleruje. Jinak Vánoce pěkné byly. Dárků méně(za to více kvalitní), peněz více(na splacení dluhů). Jinak tu ještě zaspamuju!

Přeji všem Veselé Vánoce(krom Bendy pokud si to nepřeje)!
25.12.2009 15:13
Citovat
Mno tak ta má rodina taky anime a moji úchylku do Japonska neřeší, už to překousli. Jenom opravdu nejhorší jsou ty svátky a ten fakt, že si myslí, že jsem gay. Už i ta jejich řeč stylem: "Ten kluk, co tady byl minule, ten je tak hodný, slušně vychovaný a je i pěkný. Jsou aspoň bohatí?"
Nevím jestli tohle je ten trest za všechno, že ze mě museli udělat holku. Už takhle mají doma dvě dcery a k tomu ještě třetí... Tak jako pochopil bych kdyby to mysleli s vtipem, ale tohle bylo smrtelně vážný.

Silvestr mě nevadí, to se sejdeme s kámošem a dáme si přes silvestra maraton v anime. To nejlepší byl předminulý silvestr, takhle s kámošem. Jsme se dívali na Murder Princess a ve 23:50 prohlásil, že za chvíli bude nový rok. My teprva na třetí díle. Tak mu říkám, mno asi si připijeme až to do koukáme. Tak jsme dojeli anime a někde o půl druhé ráno jsme to zapili kofolou a rádoby vínem a to je vše a pokračovalo se dál v anime😄
31.12.2009 23:14
Citovat
Přeji Všem veselý a šťastný nový rok 0010 0000 0001 0000 !
4.1.2010 9:32
Citovat
Novej rok je sice veselej😄 konečně poslední 2dny sem se podíval po celejch prázdninách na anime...,ALE buhužel, ALE😄 začala škola a před hodinou sem si napsal pololetku z účetnictví (velice nemilá záležitost nedoporučuju)
a stáh sem si do sbírky FSN od THORA což mi doufám zlepší trochu náladu(i když sem to už viděl)😄 a je to hnus jít po cca 17dnech do školy/do práce🙂
4.1.2010 11:02
Citovat
Mno mě jestli teď v pololetí nevyrazí z vejšky, tak si na zbytek půl roku hodím osobní volno a na konci Června půjdu na pracák a pak do práce.😄
Jestli mě vyhodí teď, tak jsem nejspíš asi mrtvej. - To je to co pořád máti opakuje dokola.😄
4.1.2010 12:45
Citovat
Jo tomu naprosto rozumim😄 naši maj taky pár zaběhlejch hlášek, který pořád dokola používaj😄 a někdy maj i osudový konce zajímavý je, že i když sem teďka vypral svojí MP3 tak za to moh počítač😄 (začínám se bát co je za tim monitorem a v tý krabici)
4.1.2010 13:53
Citovat
Mno mě jestli teď v pololetí nevyrazí z vejšky, tak si na zbytek půl roku hodím osobní volno a na konci Června půjdu na pracák a pak do práce.😄
Jestli mě vyhodí teď, tak jsem nejspíš asi mrtvej. - To je to co pořád máti opakuje dokola.😄

Kua tak to já jsem na tom stejně jak ty, až na to, že já jsem ještě na střední :d (jsem si hold teď pěkně po*ral známky a ta docházka...)
4.1.2010 14:10
Citovat
Ne tak mě vejška nebaví, takže na ní seru a vím že z ní odejdu, buď teď a nebo mít ještě chvíli půl roku veget.😄 Sociálku za mě platí škola, takže nemusím na pracák, což ve finále před máti znamená, že pilně studuju a nebude mě každý den uhánět, ať si jdu sehnat práci.

Mno jinak u nás za všechno nemůže počítač, ale krabička, které se říká "kraksna zasraná" aneb lidově řečeno onen zmíněný počítač😄 Jak je vidět ve všech rodinách to bude asi stejné. Člověk jednou něco zmotá a už ho hned odsuzují za to, že věčně vysedává u ty kraksny.😄
Hlavní je, že je to vždy na co svést. Bych chtěl vědět na co by se to svádělo kdyby chlast, kurvy, drogy a kompy nebyli.😄
4.1.2010 14:37
Citovat
oni by si určitě něco našli, věř tomu. Ona se jim ta "kraksna zasraná" ale tak pěkně nabízí pač prostě něco zvržeš a okamžitě "myslíš na počítač" btw všichni sme na tom podobně nebo stejně já sem taky na střední a tohle pololetí známky v poho😄 ale loni sem to trochu podělal... no a znáte to😄 btw u mě je jeden problém... Pc už je tak starej a rozvyklanej že stačí do něj štouchnout a vypojí se hdd nebo prostě začne blbnout což je velice nemilé, když ho bránim tělem a štouchnu do něj😄

edit: Málem bych zapoměl, že ať zapnu cokoliv😄 od WoW po CoD (kerý už je celkem reálný) nebo kdybych tam honil delfíny nebo bůhví co ještě... VŽDY TO JSOU PANÁČKOVÉ, PANENKY a doma na to nacvičujou pomalu choreografii... v tom mi trochu pomohlo anime😄 pač když na to koukám tak mě nechaj a nekecaj mi do toho, protože sem jim 1x udělal srovnání s jejich Ulicí a už přesně nevim čim, ale tušim, že to bylo hellsing😄 a od tý doby přestali rejpat pač když oni rejpou do anime tak já rejpu eště víc do těch jejich sra*ek😄
4.1.2010 14:43
Citovat
U mě svádění na PC je docela časté a rodiče už to omrzelo, když jsem povoláním IT😄 Tak většinou už říkají: "Na cos zase myslel? Na ženský, že? Se přiznej!"
19.12.2010 0:41
Citovat
Huh😄 zase skoro po roce😄

http://www.sankakucomplex.com/2010/12/19/tite-kubo-ill-keep-bleach-going-for-at-least-10-years/

Tohle mě tedka naprosto zabilo a zneuctilo, že bych na 10let dropnul bleach😄
19.12.2010 4:56
Citovat
Huh😄 zase skoro po roce😄

http://www.sankakucomplex.com/2010/12/19/tite-kubo-ill-keep-bleach-going-for-at-least-10-years/

Tohle mě tedka naprosto zabilo a zneuctilo, že bych na 10let dropnul bleach😄

Tohle je dobrý: "“It’s about halfway through the story at the moment.""
Nevšiml jsem si, že by to nějaký příběh mělo.
19.12.2010 9:25
Citovat
Jop prostě zničující novinka u který člověk neví esli se smát nebo brečet nebo brečet smíchy, ale zase na druhou stranu máme alespoň odhad jak dlouho bleach pojede, pokud ho nezruší za nesledovanost. nejmíň 10let, ale zase ne dýl jak 30let😄
19.12.2010 10:35
Citovat
Proto by měli udělat 5min shrnutí, aby nováček se nemusel dívat na tu celou shitku a stačilo mu aby se na to díval až od určité apizody.
19.12.2010 11:01
Citovat
Huh😄 zase skoro po roce😄

http://www.sankakucomplex.com/2010/12/19/tite-kubo-ill-keep-bleach-going-for-at-least-10-years/

Tohle mě tedka naprosto zabilo a zneuctilo, že bych na 10let dropnul bleach😄


na to se dá říct je jendo - OMG😄 Doufám, že Kishimoto nebo Oda si nevezmou příklad a nepůjdou ve stejných šlépějích (ačkoliv u toho Ody to možná i tak vypadá...).
19.12.2010 11:14
Citovat
Jop shrnutí bych taky bral.

Jinak ono v bleachi tedka všechno skončilo a zase se pojede odznova... pomalu uz neni na co se těšit a prostě 10let budem číst další sra*ky😄

One Piece má pořád eště alespoň co nabídnout takže tam se to dá tak nějak očekávat😄

Ale prostě když sem si to v pul 2 ráno přečet tak mě hned přešla chuť jít spát, protože to byl prostě WTF moment jako sviňa! Jak jsme všichni naivně doufali, že to s Aizenem skončí 😢 Každopádně po tomhle mangu bleache na nějakou dobu stopnu (konečně sem to dočet - nějakejch 100kapitol abych zjistil, že jsem v půlce😄 jak jsem si v v MAL DB krásně napsal k Bleachi "SCREW IT!") a anime asi dropnu už nadobro, protože buď daj jeden velkej xxx dílnej filler nebo budou dávat ty krátký sra*ky na který se nedá koukat.

EDIT: !, fish
19.12.2010 20:28
Citovat
NO ten One Piece mě docela i láká, ale mám pomalej net. Jinak na Bleache nekoukám a asi ani nezačnu, když jsem si to tady přečetl. Asi z toho chtěj udělat takovej "anime Dallas"
19.12.2010 20:35
Citovat
Bleach je dobrej. To se upřít nedá. Ale... Je dobrej se starou animací, kdy Ichigo měl svý typický rýhy ve tváři. Prostě zlatá stará kresba, které nebyla tolik naspeedovaná. Bleach je dobrej do 50tého dílu. Pak u na to nemá cenu koukat.
19.12.2010 20:53
Citovat
Nerad nechávám něco rozkoukaný, popřípadě nerad dropuju takže nechci abych dopadl jako s Narutem, na to koukám snad jen ze zvyku. Právě proto, že bylo těch prvních pár dílů dobrejch, navíc jsem díky tomu začal koukat na anime.
19.12.2010 21:22
Citovat
Jop Bleach je dobrej tech 50dílů😄 když měl někde tam původně skončit (ss arc) a od tý doby to s nim de skopce. Jinak taky nerad dropuju. Vážně jen když mě to naprosto nebaví a vim, že se do další epizody nedonutim, před každym dropem anime davam naději tak pul roku a když se v tý době nedokopu k další epizodě tak prostě smula (taky sem dropnul jen 6anime zatim)

Btw co se týče naruta...:D tam sem neviděl už cca 100dílů a poslední co sem čet bylo Naruto v. Pain takže asi tolik k Narutovi. Ten už mě nedonutí ke sledování ani v kdyby to bylo poslední anime natož ke sledování "jen ze zvyku"🙂

A k One piece jako většina lidí sem k němu měl nepochopitelný odpor a vubec se mi do něj zezačátku nechtělo, zkouk sem pár epizod a zjistil sem, že je to chytlavý a teď sem někde u 383ep kdy sem scény aka "Staring competition" jen rychle projížděl.
19.12.2010 22:14
Citovat
ja dropnul len jedno a aj to bolo yaoi... s narutem sem tez tak, ze pozeram zo zvyku, bleacha chcem zacat pozerat, ale OP mam dopozerany najnovsi diel a tesim sa na dalsi...tiez som si zpociatku hovoril ako sa na to moze niekto pozerat, ale teraz na to nedam dopustit.. ak by si chcel zacat pozerat OP tak tu najdes torrent na diely 1-400, ale nepasuju na to titulky (zacal som to stahovat, tak ich zacnem aj precasovavat) http://cyb3rfr34k.myftp.org
21.12.2010 10:12
Citovat
Dík za odkaz, asi taky začnu sosat. Snad to zvládnu stáhnout do půl roka🙂 Můj download 170kb/s se opravdu záviděníhodnej🙂 Kdyby se ti chtělo podělit se o přečasovaný titulky, tak mi napiš na mail hulk@seznam.cz
27.12.2010 21:20
Citovat
Tak nějak mě to nedalo a po velmi dlouhé době jsem změnil svůj avatar. Radči do předu oznamuju, aby to některé nemátlo🙂 Jsem to stále já...
27.12.2010 22:57
Citovat
Stále Miku a stále nepřehlédnutelný😄
1.1.2011 21:35
Citovat
Bendo pokial tam bude Miku tak si ta nikto nemzoe pomylit😉 Iba v pripade ze by si zmenil avatar na nieco ine ako Miku tak v tedy by zacali panovat obavy ci si to vobec ty. 😀
3.1.2011 13:29
Citovat
Hm dnes ráno jsem byl naprosto šokován. Když jsem sahal pro ponožky zjistil jsem že mám ponožky značky KAPPA (omlouvám se jestli je to známá značka. Každopádně já ji neznal) a docela mě to pobavilo, protože mi okamžitě připoměly Arakawu a další anime kde se KAPPY pohybují😄 Naštěstí jsou však černé a ne zelené, každopádně mě to zdrželo pač jsem byl v šoku a  do školy jsem dorazil o pár minut později😄 Mimořádně mě to pobavilo takže jestli někdo bude chtít vědět kde sehnat KAPPA ponožky, zjistím a dám vědět😄

Sakra a to sem si myslel, že sem k Vánocům dostal zase "jenom" ponožky!😄
3.1.2011 13:53
Citovat
"Paní učitelko, omluvte prosím mého syna z pozdního příchodu do školy ze dne 3.1.2011 z důvodu pomalého oblékání ponožek značky KAPPA. Děkují Muuová"
3.1.2011 14:00
Citovat
To by bylo velmi, ale velmi zajímavé, ale tak prostě ponožky KAPPA!😄 Kdyby paní učitelka koukala na anime tak mě jistě pochopí😄
3.1.2011 14:00
Citovat
Já zažila něco podobnýho, ale s tričkem🙂 Přes hruď bylo napsaný velkým KAPPA (to triko vypadalo jako z 70.let - bylo i tak opotřebovaný 😛) a já z toho byla celá taková "jéééé" takže jsem mrkala, ale zapomněla jsem co že jsem to chtěla.
3.1.2011 14:02
Citovat
hmm tak to svádí k tomu sehnat si SET KAPPA😄
3.1.2011 14:08
Citovat
hmm tak to svádí k tomu sehnat si SET KAPPA😄

souhlasím 😉 a pak chytnout na sluníčku zelenou barvu aby to bylo dokonalý😛
3.1.2011 14:17
Citovat
Ještě někde sehnat ten krunýř a ten "kámen" nebo co to maj na tý hlavě😄 skořápka? či co😄
3.1.2011 14:24
Citovat
Přesně😄 Ale nelíbilo by se mi kdybych se náhodou otočila na záda a uvízla tak 😮
Když budem 2 tak to tak moc nehrozí ne?😛
3.1.2011 14:27
Citovat
jop ve dvou se to líp táhne a takový nebezpečí nehrozí😄 každopádně kdyby se to náhodou stalo tak jako kappa v arakawe prostě krunýř sundam specialni kappa technikou😄
3.1.2011 14:49
Citovat
Zajímalo by mě jestli by se někdo z aki přidal. Možná že by se to ujalo lépe než aki tričko🙂 Aki Kappa 😀