Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Kecací topic

5.10.2008 22:23
Citovat
Tak vám sem teda poprvé píšu.
Web je pěkný, ale fórum drobet prázdné a to jak obsahově, tak i návštěvami. XD
Přeju vám aby se to brzy změnilo. A začalo to tu trochu žít.


P.S.: Nevěděl jsem kam svůj úvodní post napsat a "Kecací topic" vám tu chyběl, tak jsem si ho dovolil založit.
Děkuji za pochopení. XD

5.10.2008 22:30
Citovat
Heh, no tys nám tady teda chyběl. :-D
Mno tak já bych řekl, že to bylo jasný od začátku. Všichni se vykecávají na zajetém OL fóru, ale sem se to, díky výhodám, časem taky přesune. Jen to chvíli potrvá. :-)

A když tu si, hele koukal si na novinky ohledně nového kresleného Dragon ball filmu ? Tak ten malej saiyánek nakonec snad bude Vegety mladší bráška. 😄
5.10.2008 23:11
Citovat
Heh, no tys nám tady teda chyběl. :-D
Mno tak já bych řekl, že to bylo jasný od začátku. Všichni se vykecávají na zajetém OL fóru, ale sem se to, díky výhodám, časem taky přesune. Jen to chvíli potrvá. :-)

O jakých výhodách je řeč? Ničeho speciálního jsem si tu zatím nevšiml.

A když tu si, hele koukal si na novinky ohledně nového kresleného Dragon ball filmu ? Tak ten malej saiyánek nakonec snad bude Vegety mladší bráška. 😄

Na Wiki je o tom nějaká zmínka.
6.10.2008 0:27
Citovat
O jakých výhodách je řeč? Ničeho speciálního jsem si tu zatím nevšiml.

No třeba jedna registrace pro vstup na web i na forum. Pro mě docela důležité, protože nesnáším vyplňování otravné registrace 😄
Teď zase ta novinka s propojením topicu o určitém anime přímo s databází. Možná si řekneš drobnost, ale pomůže to ke zpřehlednění věcí.
A kdo ví co bude ještě.

Jediný co mě vadí je málo smajlíků. :-)

Na Wiki je o tom nějaká zmínka.

Tak na wiki se už to taky došouralo ? No ale co se divím, už je to nějakou chvíli venku. :-)
A viděl si Son Goka v přeanimovaným Dr. Slumpovi ?
[flash=200,200]http://www.youtube.com/watch?v=Zq0J9ud2LKg&feature=related[/flash]
6.10.2008 9:51
Citovat
Mno stím se musí počítat, že se z tohohle portálu hned na začátku nestane jedna veliká komunita čítající velké diskuze.

Ze začátku jsem hodně počítal, že se portál stane (bude) spíše navštěvovaný, kvůli informací. Chvíli (hodně dlouhou) potrvá než co se trochu zaběhne, zareje do paměti a rozjedou se tu i diskuze na veliké témata. Jako jsou jinde ve světě.

Co se týká funkcí atp. tak IMO stránky čítají více umožnění než samotné OL. Ale jak říkám chvíli tohle potrvá Rok, dva, či více? Nikdo neví. Možná sis to představoval jak Hurvínek válku, či v podobě hup na krávu a je tele. Takhle v životě to nefunguje.

Co se týká dalších vychytávek, chystá se jich více, ale jsou pevně zamknuty v admin sekci, kde se doprovází k dokonalostem. Takže je pořád se na co těšit. Jestli se někomu nelíbí vzhled stránek, je to pořád možnost si je přizpůsobit ke vzhledu svému. (Vybrat si jiný či utvořit svůj vlastní)

Navíc přijímáme všechny druhy návrhů a zlepšení. Takže pokud se vám něco nelíbí či by jste něco vylepšili, tak schutí do toho.

Jinak co se ještě týká diskuzí a rozeběhlosti stránek. Spíše počítám, že se ze stránek stane cetrum. Cetrum toho dění, kde uživatel najde potřebné odkazy na stránky, na které potřebuje, kde najde podrobnější informace.
6.10.2008 12:33
Citovat
No já dělám temný skin (v duchu anime DMC) na akihabaru. Už jen asi přebarvím vyhledávací kolonku. A asi předělám svoje zpracování menu. Na webu to nevypadá tak dobře jako při tvorbě.😄 Ale s mojí leností kdo ví kdy to bude. Možná zítra možná za měsíc. 😏

Taky sem přemýšlel jestli by se třeba nevyhlásila soutěž o nejlepší AMV (samozřejmě vlastní tvorba). A vítěz by pak třeba měl v profilu nebo v sigu ocenění : "Nejlepší tvůrce AMV pro rok 2008". Nebo tak nějak. Ale nevím kolik lidí by se toho chytlo, protože si nejsem jistej jak moc by bylo motivující, pro někoho získat ocenění nejlepšího tvůrce AMV v komunitě. :-(
6.10.2008 13:22
Citovat
No třeba jedna registrace pro vstup na web i na forum. Pro mě docela důležité, protože nesnáším vyplňování otravné registrace 😄
Teď zase ta novinka s propojením topicu o určitém anime přímo s databází. Možná si řekneš drobnost, ale pomůže to ke zpřehlednění věcí.
A kdo ví co bude ještě.

Jediný co mě vadí je málo smajlíků. :-)

Fakt? Zajímavý že já se MUSEL na webu i fóru u kařdého registrovat zvlášť.

Tak na wiki se už to taky došouralo ? No ale co se divím, už je to nějakou chvíli venku. :-)
A viděl si Son Goka v přeanimovaným Dr. Slumpovi ?
[video]

To je zas co? ups
6.10.2008 14:37
Citovat
Fakt? Zajímavý že já se MUSEL na webu i fóru u každého registrovat zvlášť.

Tak to nevím jak se ti to povedlo. Já se regnul jen na webu a hned jsem měl účet i zde. :-P

To je zas co? ups

Eh si děláš legraci ne ? :-) Dr.Slump je další legendární anime od mistra Akiry Toriyami. Několik dílů se právě prolíná s dragon ballem. Jestli si fakt viděl Dragon ball tak si vybavíš holčičku Arale(Arare). Bylo to v sáze General Blue.
Docela mě štve, že nevím kde tu přeanimovanou verzi sehnat.  :-(

A co ty Napůle, budeš dělat nějaký hezký skin na web ? :-)
6.10.2008 14:56
Citovat
Tak to nevím jak se ti to povedlo. Já se regnul jen na webu a hned jsem měl účet i zde. :-P

Jednoduše. Registroval jsem se na webu tak jak je popsáno, ale když jsem přešel na fórum, tak na mě místo,
slíbeného účtu propojeného s tím z webu čekala klasická hláška "Registrujte se prosím"
Musel jsem tedy udělat samostatnou Registraci na fórum.
Důkazem budiž fakt, že u každého účtu mám jiné heslo, jelikož fóru přišlo heslo z Webu moc krátké. XD

Eh si děláš legraci ne ? :-) Dr.Slump je další legendární anime od mistra Akiry Toriyami. Několik dílů se právě prolíná s dragon ballem. Jestli si fakt viděl Dragon ball tak si vybavíš holčičku Arale(Arare). Bylo to v sáze General Blue.
Docela mě štve, že nevím kde tu přeanimovanou verzi sehnat.  :-(

A co ty Napůle, budeš dělat nějaký hezký skin na web ? :-)

Ehm. Já Dragon Ball Celý nikdy neviděl. Jen kus na RTL2. Navíc už je to doba takže se mi dost věcí z hlavy vykouřilo.

Jaký použiju skin? Asi zatím žádný. Nějak po tom netoužím.
Ale kdybyste měli nějakej pěknej černobílej k dispozici, určitě bych jím nepohrdl. XD
6.10.2008 15:27
Citovat
Důkazem budiž fakt, že u každého účtu mám jiné heslo, jelikož fóru přišlo heslo z Webu moc krátké. XD

No tak asi v tom bude zakopanej pes. Nemáš psát tak krátký hesla. :-)

Ehm. Já Dragon Ball Celý nikdy neviděl. Jen kus na RTL2. Navíc už je to doba takže se mi dost věcí z hlavy vykouřilo.

Jaký použiju skin? Asi zatím žádný. Nějak po tom netoužím.
Ale kdybyste měli nějakej pěknej černobílej k dispozici, určitě bych jím nepohrdl. XD

Barbare. :-)
Ehm zkus číst pozorněji. Ptal jsem se jestli budeš nějaký hezký skin dělat. Jinak řečeno TY ten skin vytvoříš a né, že si vybereš jiný který někdo udělal. Už chápeš ? :-D
6.10.2008 18:06
Citovat
No tak asi v tom bude zakopanej pes. Nemáš psát tak krátký hesla. :-)

To je blbost. XD XD XD XD
Barbare. :-)

😄
Ehm zkus číst pozorněji. Ptal jsem se jestli budeš nějaký hezký skin dělat. Jinak řečeno TY ten skin vytvoříš a né, že si vybereš jiný který někdo udělal. Už chápeš ? :-D

A tys asi nepochopil že nemám moc chutí si zatím něco speciálního dělat, takže bych měnil, asi jen v případě.
kdybyste nějakej mému oku lahodící tu čirou náhodou měly připravené.  XD
6.10.2008 18:24
Citovat
Důkazem budiž fakt, že u každého účtu mám jiné heslo, jelikož fóru přišlo heslo z Webu moc krátké. XD

Asi jsi narazil na bug, nevím jestli tohle Sove řeší, ale v brzké době se na to podívám a pokusím se tomu přinejhorším zamezit.
Je sice hezké že máme formulář, který provede dvě registrace najednou, ale můžeme akorát kontrolovat požadavky na stránky. Požadavky, které chce fórum sice dokážeme některým zamezit, ale když se formulář odešle, tak už nedostaneme hlášku z fóra, jestli registrace byla či nebyla úspěšná.
6.10.2008 19:16
Citovat
A tys asi nepochopil že nemám moc chutí si zatím něco speciálního dělat, takže bych měnil, asi jen v případě.
kdybyste nějakej mému oku lahodící tu čirou náhodou měly připravené.  XD


Mno jasný, nevíme coby, tak po nocích děláme skin speciálně pro tebe.  XD
Koukám na OL (ikdyž ono je to tak všude) jsou všeci stejný, furt někdo vykřikuje, že kdyby tam byl výběr ze skinů, který by si mohli sami udělat, tak jak by to bylo skvělí a když maj možnost to udělat zde, tak stáhnou ocasy a nevidím neslyším.  :D

Jinak bych se chtěl zeptat. Ten arabskej odkaz v patce na nějaký "cars-games" tam je schválně nebo omylem ? :-)
6.10.2008 19:38
Citovat
Jinak bych se chtěl zeptat. Ten arabskej odkaz v patce na nějaký "cars-games" tam je schválně nebo omylem ? :-)

Je tam schválně...
Je to reklama ale fakt jsem netušil že nám tam dají tohle...

Jinak k registraci. Napůl byl myslím člověk kterej se registroval mezi prvníma a úplně na začátku takhle registrace nebyla.
6.10.2008 21:02
Citovat
...se registroval mezi prvníma a úplně na začátku takhle registrace nebyla.

To jsem si mohl myslet. Samotného mě to napadlo. XD
Bezva mám o výhodu míň. ups
6.10.2008 21:09
Citovat
Mě to nenapadlo se podívat do výpisu datumů registrací. Člověk vymletej ze školy v palici jen programování a brutální nestíhání ve všem možném. To se potom taky těžko přemýšlí. A to ještě když si už dva měsíce v kuse říká, že se na Anime vy to a začne se učit na maturu.

Jinak to omezeností délkou hesla to pořád může být, zkusím to očekovat, ale to až zítra, už jdu spát.
7.10.2008 12:23
Citovat
Tak už ten skin asi mám, už zbývá jen vybrat ze tří možností která vypadá líp. Tak se k tomu vyjádřete, co vám se víc líbí. Nebo nějaký návrhy na menší zkrášlení. A řeči, že se vám nelíbí nic, mě nezajímají.  XD Rozdíly v návrzích jsou akorát v podobě nadpisů menu. :



7.10.2008 13:59
Citovat
s tim jak tam mas napsano globalni menu
7.10.2008 16:10
Citovat
Souhlasím s drobkem.
7.10.2008 18:32
Citovat
IMO ten poslední.

Jen tak se chci zeptat, budeš upravovat i CSS? Hehehe, že já jsem zase updatoval a ještě jsem nevydal nový balíček na veřejnost. A ještě se v tom budu hrabat, potřebuju předělat zápatí kvůli reklamě.
7.10.2008 18:59
Citovat
No víš on to je screen už z prohlížeče, takže já už to mám všechno nastylovaný. 😄
Mno, ale co nadělám je to tvůj web. Kdyžtak až to budeš mít, tak napiš co si kde přidal, abych věděl kde co mám poupravit.
20.10.2008 23:44
Citovat
Co říkáte na nové anime seriály, které se chystají vysílat na animaxu ?

Hellsing - zatím s titulkama později se ho hodlají vysílat nadabovaného
Monte Cristo - s českým dabingem
Naruto - česky dabované nesestříhaná verze
Detective Conan  - česky dabované nesestříhaná verze

Z mého pohledu je rozhodně nejzajímavější ten Monte cristo, protože Hellsinga jsem viděl, Naruto mě fakt nebere a ten Conan je nějakej malej kluk, který dělá detektiva či co, no nevim nevim. Možná ale zkusím na zkoušku dva díly :-D


Bendo dodělal si už ty úpravy v CSS nebo v tom ještě něco kutíš ?
21.10.2008 14:13
Citovat
Mno asi už je to OK, večer upnu nový css na web.
Tak je to OK, je tam umístěn na style.css, který je vždy nejaktuálnější, tak si stačí stáhnout jej.
22.10.2008 15:01
Citovat
To pravé oko vypadá trochu divně. Ale možná se to zdá jen mě. :-)
22.10.2008 15:57
Citovat
To pravé oko vypadá trochu divně. Ale možná se to zdá jen mě. :-)

To budí dojem, že tam jsou dva obrázky vedle sebe (zkus is jeden zakrýt), ale což zkusím to prohnat prespektivitou.
23.10.2008 18:32
Citovat
... (zkus is jeden zakrýt)...

No nevím jestli budou všeci zakrývat půlku hlavy té postavičky, aby zjistili jak chytře si to vymyslel. :-)
Ale když se už začínaj dělat takovíhle vylomeniny, tak jsem taky něco zkusil :


Nj máte recht, ta ovlivněnost DMC je už fakt otravná.😄

Pak jsem udělal, trochu se sebezapřením, jeden pro holky, ale netuším jestli jsem se vešel do jejich standartů a zda se jim tam líbí ten nápis. :-D


A poslední :


Pokud se někomu nějaký userbanner líbí, tak ho používejte dle libosti. :-)
Taky jsem našel dobrej avatar který by mohli používat místní moderátoři. Jen škoda toho nápisu preview  XD


A Bendo na kdy vidíš ty titulky po korektuře na Haruhi DVD verzi, cca.?
23.10.2008 18:56
Citovat

Fufu, ten se mi líbí.

Jinak bych nerada chtěla kazit nadšení, Bendo, ale to levé oko vypadá vážně podezřele ^^.
23.10.2008 19:31
Citovat
Add userbar:
Já vím, ale znáte mě, ne? Jsem línej a než co se pro něco rozhodnu tak to chvíli trvá, ale když už se na to vrhnu, tak se vším všudy. Když jdu na to s nechutí, tak to potom vypadá ještě hůř.
Zkusím potom oprázek trochu zmenšit aby se tam vešel celý a proženu to prespektivitou, což už jsem vlastně říkal. xD

Add Haruhi:
Mno spolupracuji s Napůlem, jen my dva nic víc, takže tenhle projek ani nepatří k Napůlově skupině, z čehož vyplívá, že nejdříve musí udělat aspoň ty projekty, které mám momentálně u sebe a až potom se vrhne na Haruhi. Což může taky dlouho trvat.
K čemu přidávám plus je to, že title se můžou stáhnout bez korektury. A IMO docela udjou. xD

Add růžový userbar:
Měl jsi tam spíše než holčina napsat klučina, to by to vystihovalo opravdu nejvíc😄 (Mám pravdu ^^;)
23.10.2008 20:14
Citovat
Fufu, ten se mi líbí.

Jsem rád, že se líbí.

K čemu přidávám plus je to, že title se můžou stáhnout bez korektury. A IMO docela udjou. xD

No tak když říkáš, že je to v poho tak je zkusím, naštěstí mi nějaké pravopisné hrubky nevadí. Jen zkomolená slova. Ale to snad nehrozí. :-)
A když vezmu v potaz, že na tom dělá Napůl, tak než to dodělá, to už nemusím být mezi živými. 😄

Add růžový userbar:
Měl jsi tam spíše než holčina napsat klučina, to by to vystihovalo opravdu nejvíc😄 (Mám pravdu ^^;)

Dobrá, tak tady jeden na zakázku, snad se ti bude líbit hehehehe.  XD