Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Novinky

13.9.2012 14:50
Citovat
Tak se konečně na to možu podívat! A jestli mě to chytne, tak asi bohužel budu muset pokračovat v manze!😀
6.11.2012 11:56
Citovat
A je to tady, titulky k prvnímu dílu Seikimatsu Kyuuseishu Densetsu - Hokuto no Ken 2 jsou venku. Oproti první sérii jsem udělal pár drobných změn v sazbě a především jsem přešel na českou transkripci, takže už žádný Kenshirou, nýbrž Kenširó apod.
Prozatím je plán takový, že budu vydávat jeden díl týdně.
24.12.2012 9:44
Citovat
Dnes tu pro vás mám něco speciálního, když jsou ty Vánoce – 30minutový snímek Fantascope Tylostoma, který zaujme především zvláštní kresbou a poutavým vyprávěním příběhu.

Šťastné a veselé Vánoce 🙂
24.12.2012 23:58
Citovat
To je na mne až moc "zvláštní" kresba. Asi proto jí vynechám.😛
25.12.2012 8:52
Citovat

Nevíš, oč přicházíš.
31.12.2012 13:07
Citovat
Máte-li rádi stará akční anime s drsnými hlavními hrdiny, pak si rozhodně nenechte ujít OVA Midnight Eye Gokuu.
Na překladu druhého dílu se pracuje.
8.1.2013 11:42
Citovat
Titulky na druhý díl Midnight Eye Gokuu jsou venku.
5.7.2013 15:54
Citovat
A je to tady, poslední díl HnK 2 je venku!
Avšak nemusíte se bát, tímto Hokuto ještě nekončí. Hned příští víkend bych rád vydal první díl Shin Hokuto no Ken. Bohužel se však musíte smířit s tím, že Kena už nebude dabovat božský Kamija Kamira. U SHnK ho nahradil dobře známý Kojasu Takehito, který dle mě nebyl zrovna nejlepší volbou, ale co se dá dělat.
Ač se může zdát, že byla adaptována celá původní manga, rozhodně tomu tak není. Doporučuju navázat na anime 211. kapitolou mangy, která pokračuje ještě dalšími třemi příběhy a dozvíte se i něco o Rjúovi, jenž se mihne v Shin Hokuto no Ken.
Tak si užijte poslední díl a těšte se na pokračování! 
6.7.2013 6:58
Citovat
Tak gratulace k dokončení dalšího HnK! Tak doufám, že ti ty další pujdou taky pěkně od ruky! 😉
13.7.2013 15:06
Citovat
Uplynul sotva týden a už si můžete vychutnat další Kenovo dobrodružství. Shin Hokuto no Ken je volným pokračováním druhé řady, které nevychází z mangy, nýbrž z novel, a krom modernější animace a spousty brutálních scén, kdy vzduchem létají kousky mozku a vnitřních orgánů, se dočkáte i velice povedeného openingu a endingu, které nazpíval Gackt, jenž navíc propůjčil svůj hlas hlavnímu záporákovi Seidžimu.
Další díl vyjde opět za týden.
27.7.2013 11:55
Citovat
Tak, Shin Hokuto no Ken je tímto komplet přeložené. A na co se můžete těšit příště? Nyní nás čeká série pěti filmů, které jsou alternativními verzemi první série. Konkrétně budou vycházet v tomto pořadí:

Shin Kyuuseishu Densetsu Hokuto no Ken Raou-den Jun`ai no Shou
Shin Kyuuseishu Densetsu Hokuto no Ken Yuria-den
Shin Kyuuseishu Densetsu Hokuto no Ken Raou-den Gekitou no Shou
Shin Kyuuseishu Densetsu Hokuto no Ken Toki-den
Shin Kyuuseishu Densetsu Hokuto no Ken Zero Kenshirou-den
3.8.2013 19:44
Citovat
Překlad Shin Kyuuseishu Densetsu Hokuto no Ken Raou-den Jun`ai no Shou je venku! A o co že v tomto filmu půjde? Jde o alternativní verzi první série, ve které se kromě starých známých objeví i některé nové postavy (kupříkladu Sóga a Reina) a vše vyvrcholí soubojem mezi Kenem a Southerem.
Tentokrát už Kena nebude dabovat Kojasu Takehito, nýbrž Abe Hiroši, vítěz ankety TOP 20 – Japonští páni Herci, a dle mě odvedl skvělou práci.
Co se titulků týče, tak jsou časované na videa od tří skupin:
HoM - hnusný DVDRip (hardsub)
HnG - BDRip (hardsub)
Iznjie Biznjie - FHD BDRip (softsub)
Anebo si samozřejmě můžete stáhnout můj enkód.
Další film by měl vyjít příští víkend🙂
3.8.2013 20:01
Citovat
Strasne moc diky za preklad 😎 hlavne enkody bodnou 😏
10.8.2013 12:54
Citovat
I tento víkend si budete moci zpříjemnit sledováním HnK filmu, konkrétně jde o Shin Kyuuseishu Densetsu Hokuto no Ken Yuria-den. Jak už název napovídá, hlavní hrdinkou bude půvabná Julia a mimojiné se dozvíte, jak se vlastně stala posledním generálem Nanta.
Titulky sedí na dvě verze: HnG (hardsub) a neoznačený DVDRip (softsub).
Příští týden se opět vrátíme k Raóovu příběhu.
17.8.2013 16:36
Citovat
A je tady pokračování Raóova příběhu - Shin Kyuuseishu Densetsu Hokuto no Ken Raou-den Gekitou no Shou - ve kterém se dozvíte, zdali nakonec zvítězí Kenširó, spasitel konce století, nebo Raó, vládce konce století.
18.8.2013 18:38
Citovat
Překládáš jak drak, ještěže sem viděl sérku, tady se člověk dozví to důležité, ale příde o to nejlepší! A se těším na toho Tokiho!😉
24.8.2013 15:02
Citovat
Tak ses dočkal, Jacku, a samozřejmě i vy všichni ostatní. Překlad Shin Kyuuseishu Densetsu Hokuto no Ken Toki-den je venku! V tomto filmu se podíváme na zoubek Tokimu, který se bude za kažodu cenu snažit dodržet slib, jenž dal Raóovi. Ze všech filmů je tento dle mě nejemotivnější, tak si udělejte pohodlí a pořádně si ho vychutnejte🙂
24.8.2013 17:25
Citovat
Tak mám staženo a udělám si hezké večer!😎😎
31.8.2013 11:15
Citovat
Tak jste se dočkali. Poslední film – Shin Kyuuseishu Densetsu Hokuto no Ken Zero Kenshirou-den – je přeložen. Od těch předchozích se liší především v tom, že nejde o alternativní verzi první série, ale spíš o její doplnění. Podíváme se, jaký byl Ken na počátku svého dlouhého putování a co ho nakoplo k tomu, aby se stal spasitelem. Radím, abyste to dokoukali až do konce, protože po závěrečných titulcích následuje ještě zavzpomínání na první sérii.
Pořádně si tento film užijte, protože pokud nepočítám parodie DD Hokuto no Ken, tak už Kena v dalších pokračováních neuvidíte.
3.9.2013 10:52
Citovat
Filmy jsou úspěšně za námi, a tak je načase se zase vrátit k sériím, konkrétně k Hokuto no Ken Raou Gaiden Ten no Haou. Zajímalo vás při sledování první řady Hokuto no ken, jak si Raó vlastně vybudoval svou pozici? Pokud ano, pak byste si toto anime rozhodně neměli nechat ujít.
Titulky budou časovány na softsuby od skupin ACX a ~AA~. Případně si bude moci stáhnout moje HD enkódy.
Prozatím je plán takový, že budu vydávat jeden díl týdně.
29.10.2013 22:44
Citovat
A kde máte prosím nultou sérii Souten no ken???  Taky bych poprosil, kde máte všechny linky do všech sérií, ova, filmů atd?? Děkuji za odpověď.
30.10.2013 8:21
Citovat
Souten no Ken začnu vydávat po Raou Gaidenu. Všechny odkazy jsou u jednotlivých anime, viz https://anime.akihabara.cz/zobrazit/vsechny-relace-u-anime-386
30.10.2013 8:44
Citovat
Souten no Ken začnu vydávat po Raou Gaidenu. Všechny odkazy jsou u jednotlivých anime, viz https://anime.akihabara.cz/zobrazit/vsechny-relace-u-anime-386


Děkuji to jsem chtěl, pomohlo mi to.
16.11.2013 14:49
Citovat
Tak jste se dočkali další dokončené série, neb Hokuto no Ken Raou Gaiden Ten no Haou je komplet přeloženo. Doufám, že se vám překlad i anime líbily a od příště se můžete těšit na Souten no Ken.
16.11.2013 15:49
Citovat
Tak jste se dočkali další dokončené série, neb Hokuto no Ken Raou Gaiden Ten no Haou je komplet přeloženo. Doufám, že se vám překlad i anime líbily a od příště se můžete těšit na Souten no Ken.


3x sláva! xD
16.11.2013 18:24
Citovat
Super, tak stáhnout poslední díl a udělat si pěknej večer! 😉
23.11.2013 17:10
Citovat
Tak, a po týdnu tu pro vás mám slíbené Souten no Ken. SnK se odehrává hlavně v Šanghaji, a sice v době, kdy ještě Zemi nezdecimovala nukleární válka. Hlavním hrdinou je opět Kenširó, avšak nejedná se o postapokalyptického Kena, nýbrž o jeho předchůdce Kasumiho Kenširóa – ale nemusíte se bát, protože je to taky pěkný drsoň – a hlavní zápletkou je válka mezi dvěma mafiánskými gangy.
Co se týče vydávání, budu se snažit vydávat dva díly týdně, jelikož mám přeloženo 20 dílů a 4 speciály.
Nuže, přeji příjemnou podívanou🙂

10.1.2014 11:23
Citovat
Jen takové menší info k číslování speciálů S1-S4 SnK, abyste v tom neměli zmatek. Skupina HnG je očíslovala jako 16, 17, 18 a 21, a proto je pak číslování u zbylých dílů celé posunuté. V mých enkódech budou tyto speciály označené 15.3, 15.5, 15.7 a 17.5.
10.1.2014 22:32
Citovat
Takže teď vydáš 3 specky a pak budeš pokračovat v normálních dílech?
10.1.2014 23:40
Citovat

No, ještě dva, ten poslední se odehrává mezi díly 17a 18.
15.2.2014 14:19
Citovat
Netrvalo to ani tak dlouho a už je tu závěrečný díl Souten no Ken, čímž jsou kompletně přeložené všechny vážné díly z HnK univerzia. Nyní už se můžete těšit jen na dvě komediální série DD Hokuto no Ken.
24.2.2014 12:46
Citovat
Tak, a první díl DD Hokuto no ken je venku. Tato série má za úkol jediné - pobavit, a myslím, že to se jí celkem daří, ale zase od toho tolik nečekejte, jelikož má jeden díl jen tři minutky.
26.2.2014 9:26
Citovat
Jak často to budeš vydávat?
26.2.2014 9:48
Citovat
Asi dva díly týdně.
5.4.2014 15:10
Citovat
Překlad posledního dílu DD Hokuto no Ken je venku. Doufám, že se vám tahle oddechovka líbila a že se budete dívat i na mnohem povedenější pokračování.
13.4.2014 12:39
Citovat
Sotva skončila první série DD HnK, hned je tu její pokračování. Věřím, že se u něj budete bavit tak dobře jako já.
Velkým plusem této série je návrat Kamiji Akiry. Sice tentokrát nepropůjčil svůj hlas Kenširóovi, nýbrž Rjúkenovi, ale jako vždy odvedl skvělou práci.
Vydávat budu nejspíš jeden díl týdně (ostatně mám už celou sérii přeloženou).
A už jsem se pustil do překladu nového projektu. Prozatím prozradím jen to, že jde o ečči z devadesátých let.
14.4.2014 17:44
Citovat
Prní díl byl dost fajn a na ten tvůj novej projekt su teda zvědavej! A jak to asi bude dlouhé, sérka nebo nějaká ova?
14.4.2014 18:01
Citovat
Šestidílný OVA.
1.7.2014 11:31
Citovat
Už ani přesně nevím, kolik času uplynulo od doby, kdy jsem vydal překlad prvního dílu Hnk (tipoval bych tak čtyři roky), ale co vím s jistotou, je to, že dnes vychází poslední díl poslední série. Mé životní dílo jest dokonáno! Doufám, že jste byli s překladem spokojeni, i když jsem musel často díky katastrofálnímu anglickému překladu vařit z vody.
Vychutnejte si tedy poslední díl DD Hokuto no Ken (2013) a tešte se na další překlady🙂
1.7.2014 14:19
Citovat
Strašně moc díky dobrá prace chlape 😎