Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Takahashi Miyoko

Female | 1977 - ?
Without ratings
In lists
#3570
Visits rank

Takahashi Miyoko vydala album Shoujo Kakumei Utena Complete CD-Box.

Detail information

Original name: Takahashi Miyoko
Logographic name: 高橋美代子
Pseudonym: KaNNa
Gender: Ženské
Nationality: Japonsko
Birth: Munakata, Fukuoka prefektura (10. 6. 1977)
Age: 46 Years
Blood group: B
Height: 152 cm
Total views: 74
Viewed this week: 2
Viewed this month: 9

Employment

Music genres

Neevidovány žádné žánry

Links

AniDBGenerasia

Media

Neevidována žádná média