Přehled
Opravdu nemám rád lidi, kteří při hodnocení anime vyzrazují zbytečně děj, používají vulgarismy a hodnotí po zhlédnutí 2 dílů (bohužel takových je tu stále více a více). Taky nemám rád pokud v anime kritizují prvky, které tam jasně být musí, protože je zařazeno v dané skupině (např.: je to nesmysl pořád ukazujou poskakující holčičí prsa -> anime je v kategorii Houp houp). Anime si vybírám podle toho jestli mě zaujme nebo ne, podle ukázek a čtu si předešlé komentáře.
Role
Uživatel
Základní údaje
- Datum registrace: 20. 1. 2013 21:08
- Naposledy online: 6. 6. 2026 13:58
- Navštívené stránky: 228167