Zkusili jste si někdy japonské šachy shogi? Ano, hraju je pravidelně. 0 % 0 hlasů z 27Ano, občas je hraju. 0 % 0 hlasů z 27Ano, ale nemám moc příležitostí je hrát. 7 % 2 hlasů z 27Ano, ale nezaujaly mě. 4 % 1 hlasů z 27Ne, ale láká mě to. 41 % 11 hlasů z 27Ne, ani mě to neláká. 48 % 13 hlasů z 27Celkem hlasovalo 27 lidí.Pro hlasování se prosím přihlašte.