Byli jste na Animefestu 2026? Ano, celé tři dny. 22 % 8 hlasů z 37Ano, ale ne celé tři dny. 3 % 1 hlasů z 37Chtěl(a) jsem, ale bohužel ne. 24 % 9 hlasů z 37Ne, jindy ano, ale tentokrát ne. 8 % 3 hlasů z 37Ne, Animefest mě celkově neláká. 43 % 16 hlasů z 37Celkem hlasovalo 37 lidí.Pro hlasování se prosím přihlašte.