Jak vnímáte použití AI při tvorbě anime? Pozitivně, může zrychlit produkci a ulevit animátorům. 7 % 3 hlasů z 42Spíš pozitivně. 0 % 0 hlasů z 42Neutrálně. 26 % 11 hlasů z 42Spíš negativně. 29 % 12 hlasů z 42Negativně, AI obsah má nízkou kvalitu a obírá animátory o práci. 38 % 16 hlasů z 42Celkem hlasovalo 42 lidí.Pro hlasování se prosím přihlašte.