Vnímáte u anime kvalitu animace? Ano, velmi. 22 % 13 hlasů z 60Ano, ale není pro mě tak důležitá. 52 % 31 hlasů z 60Spíš ne, jen pokud je opravdu hodně špatná. 25 % 15 hlasů z 60Ne, skoro vůbec, nemám na to cit. 2 % 1 hlasů z 60Celkem hlasovalo 60 lidí.Pro hlasování se prosím přihlašte.