Kdybyste žili v anime klišé romantické komedii, kam byste šli na rande? Akvárium 25 % 14 hlasů z 57Kočičí kavárna 12 % 7 hlasů z 57Kino 5 % 3 hlasů z 57Rámen restaurace 5 % 3 hlasů z 57Nákupní centrum 4 % 2 hlasů z 57Zábavní park 23 % 13 hlasů z 57Někam jinam 26 % 15 hlasů z 57Celkem hlasovalo 57 lidí.Pro hlasování se prosím přihlašte.