(videné od 10.7.2025 do 3.9.2025)
Chápem, že každý máme svoj obľúbený hudobný žáner, ale rock mne moc nevonia. Skúsil som to len kvôli údajnej "komédií", ktorá sa nakoniec nekonala a miesto nej som počúval ako sa lilisa a všetky ostatné FMC sťažujú na svoj život a jedna na druhú, že ako zle hrajú, čo tvorí 90% anime. A že je to seinen, pritom animácia sa sinenu zďaleka nerovnala. Samotne hudobné prevedenie je bieda, keďže každé bolo v 3D prevedení na čo sa bohužiaľ zle pozeralo a skladby čo hrali pre mňa neboli dostatočne rytmické aby som si ich obľúbil, skôr som sa cítil ako by som počúval klasické OST v pozadí. Postavy ma až tak nezaujali a ich problémy/backstory som klasicky nevnímal ako ani ich monológi počas hrania.
Takže za mňa 5/10, mal som mierne očakávania, ale nakoniec to dopadlo tak ako som si myslel, že to dopadne a že sa mi znova neoplatí sledovať anime o hudbe aj keď je tam “komédia alebo seinen“ je to proste strata času. Jediné čo sa mi po čase zapáčilo bol ED. ináč za mňa, keď už rock tak potom takýto https://www.youtube.com/watch?v=1a2_pY1mc4Q alebo https://www.youtube.com/watch?v=aUQT8GRZ-go&list=PLJAYc_rEd9ZNUKhYb6nskqQ8WTCrlnz65&index=3 nie to čo tam púšťali.