10/10
Príbeh je pekne spracovaný. Nechýba humor, vážne scény a ani dobre zahrané emócie. Jednotlivé epizódy sú riešené tak, že sa človek nevie dočkať tej nasledujúcej. Hlavné postavy sa k sebe hodia, pred kamerou im to len tak iskrí. Dopozerala som siedmu epizódu a zatiaľ je ich vzájomná interakcia síce intenzívna, ale nejaké scény typu "TharnxType" sa nekonajú. Myslím si však, že to príbehu absolútne neuberá na kráse, práve naopak...
Vrele doporučujem všetkým, čo majú tento typ príbehov v obľube.
Vrele doporučujem všetkým, čo majú tento typ príbehov v obľube.
Přidáno: 5. 4. 2020
0