Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Hodnotenia

21.12.2020 0:51
Citovat

Môžem sa opýtať či sa v budúcnosti plánuje prejsť aj na pridávanie hodnotení v písomnej forme ako tomu bolo na starej aki či sa plánuje ostať už len pri bodovom ohodnotení ako je tomu teraz?

21.12.2020 11:36
Citovat

Ahoj,

přidávání textových hodnocení by mělo být funkční, stačí (když jsi na nějakém rozcestníku) rozkliknout tři tečky vpravo nahoře vedle avataru a zobrazí se ti lokální menu, kde je odkaz na přidání hodnocení. 🙂

21.12.2020 19:10
Citovat

Ok, hľadala som všade, ale hento ma nenapadlo. Moja chyba. 😀

Ešte otázka, momentálne nefunguje prehľad seznamu hodnotení užívateľa, prakticky funguje len prvá stránka a na ostatné to hodí error. Bude to tak už nastálo?

A únavný dotaz číslo 3. 😂 Nepribudnú na hlavnú stránku tzv. najnovšie hodnotenia užívateľov? Bolo to fajn, dokázalo ma tam vždy niečo zaujať a inšpirovať, čo som hodila do plan to watch. Navyše tam bola vidieť aktivita samotných užívateľov, takže taký pocit, že sa niečo deje a nestagnuje.

23.12.2020 23:58
Citovat

Takhle, oboje by se mělo časem vyřešit, až na to přijde řada. Nejsou to nejvýznamější věci, takže to pro mě nemá moc vysokou prioritu, ale uvidím, třeba si na to přes Vánoce najdu čas. Ale nic neslibuji.

25.12.2020 20:57
Citovat

Jasné, žiadny problém. Len som chcela vedieť či sa s tým bude do budúcnosti niečo robiť alebo nie. 😊

Myslím, že by to mohlo trochu pomôcť aj samotnej stránke s návštevnosťou, keď vznikne priestor, kde môžu samotní užívatelia interagovať alebo teda participovať na určitom obsahu, ktorý sa tu nachádza. Nie, žeby teraz nemohli, ale dajme tomu, že je to v úzadí, kde si to asi nikto nevšimne. A ako to už býva, ľudia sú radi, keď je ich námaha viditeľná. 😂 Resp. vidia, že sa niečo deje, že ten a ten pridal napr. nové hodnotenie, tak si třeba povedia, že to skúsim aj ja a taky niečím prispejú. 😀 Možno je to bullshit, takže ma netreba brať vážne, len nahlas premýšľam. Samozrejme chápem, že to nie je priorita a je tu kopec iných vecí, ktoré si zaslúžia omnoho väčšiu pozornosť. 🙂

29.12.2020 15:15
Citovat

Tak jsem si na to opravdu čas našel a zprovoznil jsem boxík s novými hodnoceními pro hlavní stránku. Každý by měl mít možnost přidat si ho v nastavení,

30.12.2020 20:26
Citovat

Ďakujem. 😊

7.12.2022 15:55
Citovat

Zdravíčko, nejakú dobu som tu nebola a ako pozerám, zmenila sa možnosť upraviť si existujúcu recenziu k anime samotným autorom, čo je celkom nepríjemné. Práve som rewatchla starú sériu Bleachu a moje postrehy a pocity sa od posledna docela zmenili. Bohužiaľ nemám ich ako upraviť/uviesť na správnu mieru a zdielať trošku vyspelejšie hodnotenie s nadhľadom. Nedalo by sa to sprovozniť naspäť a dovoliť užívateľom upravovať a aktualizovať recenzie ako tomu bolo vždy, dokonca aj za éry starej akihabary?

7.12.2022 20:25
Citovat

Přesně tak, i já bych uvítala kdybych si mohla přepsat některou svou recenzi,ať už proto že jsem si před odesláním nevšimla hrubky/ek nebo jsem se na dané anime po čase podívala znovu a na některé věci jsme změnila názor. :)


A ještě něco - ode dne, kdy tady na Aki "začalo sněžit" nefunguje (možná jen mě nebo všem?) vůbec přidávání recenzí. Před pár dny jsem dokoukala anime Noblesse a když jsem klikla na "Přidat recenzi", tak to reagovalo tím, že se mi objevila úplně bílá stránka. XD

10.12.2022 15:10
Citovat

Mne to nefunguje taky. Mám rovnaký problém ako ty. 😔

10.12.2022 18:52
Citovat

mne to normálne funguje. všetko aj keď sneží.

a zminiť recenziu alebo hodnotenie sa dá tak že v danom anime kliknete na kompas a tam vprvavo na vrchu je pridať hodnotenie kliknete na to a môžte si zmeniť čo ste napísali.

11.12.2022 15:34
Citovat

Minimálne mi nefunguje pridávanie žiadnych recenzií, takže ani oprava nepripadá v úvahu. Vyhodí mi bielu prázdnu stranu či idem cez kompas, alebo nejdem.

11.12.2022 19:41
Citovat

Omlouvám se, moje chyba, už by mělo být opraveno. Co se týče aktualizace, tak je to, jak psal chumchummaru. Když u anime, u kterého již máte přidanou recenzi, kliknete v menu opět na "přidat hodnocení", zobrazí se vám formulář, kde už je předvyplněné vaše hodnocení. Stačí ho upravit a formulář odeslat, vaše recenze se aktualizuje. Zkusím se nicméně zamyslet, zda by to šlo udělat nějak víc přehledně, protože současný postup asi není moc intuitivní.

11.12.2022 23:53
Citovat

Jo, jede to ako má. Ďakujem za opravu. Overená aj zmena recenzie cez kompas, funguje. Dávnejšie to bývalo cez tri bodky v pravom rohu hornej lišty vedľa užívateľského avatara, čo sa konvertovalo do kompasu, zjavne. Moja chyba, že som si to nevšimla. Takže ďakujem za návod. 😄

Možno by nebolo odveci dovoliť užívateľom zmenu hodnotenia priamo zo svojho profilu, keď už tam je možnosť "Moje hodnocení", pri každej recenzii by mohla byť osobitná možnosť ju prepísať cez tlačítko v rohu. Myslím, že to tak fungovalo aj na starej akihabare a bolo co celkom handy obzvlášť pri oprave pravopisných chýb.

12.12.2022 22:02
Citovat

Taky děkuju za opravu přidávání i radu ohledně úprav již napsaných recenzí. :)

19.12.2022 19:52
Citovat

Ještě něco - minulý týden jsem přidala pár dorama, které tu nebyly. Ale při vytvoření nešlo vložit všechny informace a navíc dvě z nich budou potřebovat upravit. Ale když jsem se o to pokusila, házelo mi to jen errory. :D


Poradí někdo? :D

20.12.2022 2:57
Citovat

Předpokládám, že myslíš věci jako jazyky, odkazy, vztahy s jinými filmy a podobně? Ano, tyto věci nejdou přidat v hlavních úpravách a musí se přidávat přes samostatné formuláře, z nichž některé jsou přístupné jen moderátorům (třeba jazyky). Plus jsem tam narazil i na nějaké chyby, když jsem to teď procházel. Za problémy se omlouvám, ze značné části to souvisí s tím, jak málo jsou některé portály (včetně doramy) používané. Jelikož tam řadu editačních formulářů prakticky nikdo nepoužívá, stane se, že mi někdo (obvykle Bubák 😄) nahlásí chybu, která tam musí být už minimálně rok... Každopádně pokud na nějaký problém narazíte, napište a já se na to podívám a pokusím se to opravit.

20.12.2022 11:12
Citovat

Jo takhle. :) Díky moc za info. :)


Šlo o to, že u některých bych chtěla přidat například herce (nejen u těch doram, které jsem přidala, ale i u těch které tu už jsou, ale herci tam chybí). :) A tak podobně.

Jo a u posledního přidaného dorama (Tonde Saitama) mi to nejprve v pohodě nahrálo obrázek, ale po kliknutí na "Přidat doramu" někam zmizel a není tam. :D

20.12.2022 12:23
Citovat

Není zač.

Máš pravdu, zdá se, že herecké vztahy opravdu přidávat nejdou, nikdy to nebylo zprovozněno... další ukázka toho, o čem jsem mluvil, za dva roky o to zřejmě nikdo neprojevil zájem (nebo minimálně ne nahlas). 😅 Well, díkyy za upozornění, pokusím se to nějak zprovoznit.

Obrázek Tonde Saitama doplněn. Proč se nepřidal je otázka. Pokud jsi ho přidávala přes URL, tak ve velmi vzácných případech to selže, protože ačkoliv se tobě do prohlížeče obrázek stáhne, ze serveru se ho z dané URL stáhnout nepodaří. To je hodně vzácné a nedá se s tím nic dělat. Pokud jsi ho přímo nahrávala jako soubor, tak mě nenapadá vůbec žádný důvod. 🤔

20.12.2022 20:24
Citovat

Tak vyzkoušeno a už to funguje, díky. :)

Když jsem totiž předtím najela na ten "kompas" a klikla na cokoli v nabídce (co chci na dané doramě upravit), tak to házelo errory ale teď už to funguje. :)


Jn, tak mi to přišlo divné, když u předchozích dvou se ten obrázek nahrál normálně (ve všech třech případech jsem je sem nahrávala z uložených fotek v počítači), ale u toho ne. :D

20.12.2022 23:45
Citovat

Není zač. 🙂