Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Poraďte romantické anime

27.1.2018 21:50
Citovat
Neznáte nějaká podobná anime, jako je Golden Time? Nejsem úplně fanoušek takových těch real life anime, ale tohle se mi strašně moc líbilo, takže jestli byste pro mě měli nějaký návrh, byl bych moc rád.  Myslím tím romantiku, nějaké zamotané příběhy postav a skvělý příběh. Ale hlavně né žádnou harémovku, kde si hl. hrdina nedokáže vybrat partnerku, to přímo nesnáším.😄 Ať má zkrátka hrdina romantický vztah jen s určitou osobou, do které se zamiluje.
27.1.2018 21:58
Citovat
Jestli se ti líbilo Golden Time, zkus učitě Toradora! se stejnou kresbou:-)
Pak mě napadá

Kimi no Iru Machi
Asatte no Houkou
Inari, Konkon, Koi Iroha
Ookami Shoujo to Kuro Ouji (hodně silná komediální složka)
Relife
27.1.2018 22:39
Citovat
Shigatsu wa Kimi no Uso (smutnejšie anime)
Kimi ni Todoke
Sukitte Ii na yo.
Bokura ga Ita
Tsuki ga Kirei
Itazura na Kiss (od školy až po ...., proste prejde tam veľa rokov😄 )
Kaichou wa Maid-sama! (dobrá komédia + ukončená manga)
Special A (niečo podobné ako Kaichou wa Maid-sama!)
Orange (Sci-Fi)
True Tears (smutnejšie)
Myself; Yourself (toto si moc už nepamätám alebo bude to z tých smutnejšich😄 )
Rec (menej známe, kratšie ale celkom dobré)

Je toho určite viacej😄
28.1.2018 21:44
Citovat
Dík za tipy! Pár z těch anime mám vypsaných i v anime listu, na které se chci v budoucnu podívat, ale zatím jsem se k nim ještě nedostal, takže ty shlídnu asi jako první😄
29.1.2018 15:45
Citovat
Ak sú podmienky len to, čo si napísal, ešte tu nezaznelo:
Just because
Potom tu máme výbornú vec, len neviem, či zvládaš eng tit.,a či ťa bude baviť. Má to pomalšie tempo, je to veľmi idealistické čisté, takže dôrazne odporúčam + sleduje to viacero párov. Jedná sa o dva filmy a jeden kratší seriál. Pozerať v mnou danom slede:
1. Zutto Mae kara Suki deshita. Kokuhaku Jikkou Iinkai 2. Suki ni Naru Sono Shunkan wo. Kokuhaku Jikkou Iinkai 3. Itsudatte Bokura no Koi wa 10 cm Datta.

možno ešte Tsurezure Children (veľa párov, rôzne prepletené malé príbehy, ale je to len a iba komédia, takže pozor).
5.2.2018 21:58
Citovat
Určitě mrknu😉 Jinak Tsurezure Children jsem viděl a taky se mi to celkem líbilo.

A jak jsem psal že žádnou harémovku, tak jsem to nemyslel tak úplně. Jako třeba takové Oreshura se mi celkem líbilo, i když bych si to představoval trochu jinak, ale bavilo mě to🙂 Takže i něco tomu podobné by bodlo na odreagování😄
7.2.2018 8:57
Citovat
Slyšel jsem jen samou chválu na ongoing After the Rain. Sedmnáctileté brigádnici se líbí čtyřicetiletý manažer. Zajímavá animace, taková pastelový/filmová...
]https://anime.akihabara.cz/anime/TV-serie-Koi-wa-Ameagari-no-You-ni-2018
8.2.2018 22:50
Citovat
Určitě mrknu😉 Jinak Tsurezure Children jsem viděl a taky se mi to celkem líbilo.

A jak jsem psal že žádnou harémovku, tak jsem to nemyslel tak úplně. Jako třeba takové Oreshura se mi celkem líbilo, i když bych si to představoval trochu jinak, ale bavilo mě to🙂 Takže i něco tomu podobné by bodlo na odreagování😄

Háremovky sú zväčša tupé ečči-kraviny, a tie ostatné skôr komediálneho charakteru a nálepka "romantické" má asi význam ako "pravdovravný politik" (ale i tak máš chuť na takú kombináciu, tak napr. Gamers!). Niečo sa ale predsa nájde. Ak teda akceptuješ dielo, ktoré je plnohodnotná romantická dráma, ale zároveň koncept jeden chlapec a viac dievčat, tak z kvalitných anime (sú tucty ďalších, len som nevidel všetko, alebo sú dosť slabé) určite trojica Clannad, Air (s prímesou fantasy), Kanon.
9.2.2018 13:04
Citovat
Plastic Memories (dosť smutné)
Rakudai Kishi no Kavalry (akčnejšie)
9.2.2018 15:00
Citovat
Háremovky sú zväčša tupé ečči-kraviny, a tie ostatné skôr komediálneho charakteru a nálepka "romantické" má asi význam ako "pravdovravný politik" (ale i tak máš chuť na takú kombináciu, tak napr. Gamers!). Niečo sa ale predsa nájde. Ak teda akceptuješ dielo, ktoré je plnohodnotná romantická dráma, ale zároveň koncept jeden chlapec a viac dievčat, tak z kvalitných anime (sú tucty ďalších, len som nevidel všetko, alebo sú dosť slabé) určite trojica Clannad, Air (s prímesou fantasy), Kanon.

Vím, že harémovky často nemají s romantikou téměř nic společného a že jsou často ečči (ečči vůbec nemám rád, už několik anime, které mohly být super, jsem kvůli tomu dropnul), ale najdou se i vyjímky. Pro mě je hlavně důležité, zda si v takové harémovce hrdina vybere jednu osobu a o ty ostatní nemá zájem. Prostě je odmítne kvůli jisté osobě. Právě takové harémovky mám rád.

Plastic Memories (dosť smutné)
Rakudai Kishi no Kavalry (akčnejšie)

Plastic memories jsem viděl (neobešlo se to bez slz) a Rakudai Kishi no Kavalry taky, obě super anime.
9.2.2018 15:53
Citovat
True tears
Asatte no Houkou
Winter Sonata

Zkus něco z toho🙂
9.2.2018 18:35
Citovat
Ešte doplním tie čo neboli spomenuté a patria medzi moje obľúbené:

Ao Haru Ride
B Gata H Kei
Bakuman
Fuuka
Koi to Senkyo to Chocolate
Lovely Complex
Toradora!
White Album 2
Working!!
Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru


Všetky sú real life anime a na konci skončia zo svojou vyvolenou, aj keď vo WA2 nie tak celkom :-).



9.2.2018 18:53
Citovat
Vím, že harémovky často nemají s romantikou téměř nic společného a že jsou často ečči (ečči vůbec nemám rád, už několik anime, které mohly být super, jsem kvůli tomu dropnul), ale najdou se i vyjímky. Pro mě je hlavně důležité, zda si v takové harémovce hrdina vybere jednu osobu a o ty ostatní nemá zájem. Prostě je odmítne kvůli jisté osobě. Právě takové harémovky mám rád.
Plastic memories jsem viděl (neobešlo se to bez slz) a Rakudai Kishi no Kavalry taky, obě super anime.

V tom prípade Clannad. Cítim sa blbo, že to musím prejednávať ako háremovku, ale jeden hrdina, zamilovaných 5 😴 dievčat. A zaujíma sa len o jednu. Takže presne pre teba. Bolo to robené podľa vizuálnej novely, preto ten WTH??? koncept. 2. séria Clannad:After Story sa už točí len okolo nich ako páru. Je to asi najuznávanejší romantický seriál a je to fakt niečo. Sú potom ešte alternatívne OVA, kde si vyberie zase niektoré iné.
Spomínané Air či Kanon majú asi podobný koncept (ešte som ich ale nevidel), to isté aj pár krát spomínané True Tears, tam sú 3 dievčatá zamilované do jedného. Čiže tieto štyri seriály vo forme "X dievčat a 1 chlapec" sú kvalitatívne najviac odporúčané.
9.2.2018 20:47
Citovat
Díky za další tipy, určitě někdy zkouknu!🙂