Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Editace mangy

2.9.2017 21:04
Citovat
Zdravím všechny!
Chystám se přeložit mangu Warehouse (Yaoi manga) a bylo by fajn, kdyby se někdo rozhodl mi pomoct s editací. Bylo by to rychlejší... A já bohužel kvůli škole nebudu moc stíhat a překlady by se vlekly. Pokud tedy má někdo zájem, napište mi prosím zprávu nebo rovnou na mail: jahudkaema@seznam.cz
Díky !😀😵

Další mangy, které se chystám překládat a bylo by fajn, pokud by se někdo ujal editace: Ani no Senaka, Kirakira no Hibi, Hidamari ga Kikoeru. (Vše je Yaoi)
3.9.2017 13:33
Citovat
nejrychlejsi a nejelegantnejsi reseni by bylo se pridat k existujici skupine ktera uz ma potrebne lidi
3.9.2017 16:33
Citovat
Z vlastní zkušenosti mohu říct, že editace je na překladech mangy z hlediska času asi to nejnáročnější a téměř nikdo se do toho nechce pouštět. I roky fungující skupiny neustále hledají manga editory a málokdo u toho dlouhodobě vydrží. I tak ale přeji štěstí v hledání.