Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Gou gou datte neko de aru

23.7.2016 21:15
Citovat

Gú-gú je přeci kočka



Titulky + info: dorama.aki
Video ke stáhnutí:
https://uloz.to/soubory/lilyannthumn/Dorama/gu-gu-datte-neko-de-aru/
nebo torrent
https://avistaz.to/torrent/24055-gou-gou-the-cat-2014-720p-hdtv-x264-aac-doa
nebo snad někdy na ftp - jak na něj
ftp://109.238.209.70
Přihlašovací jméno: ZizaFTP
Heslo: fishmancz


Máte nějaké dotazy ohledně překladu, popřípadě videa? Jak jste spokojeni s překladem? Líbil se vám seriál?
9.8.2016 6:38
Citovat
Díky za titulky, vypadá to na hezkou oddechovku. A díky i za všechny ostatní titulky, zvlášť za Kitsutsuki to Ame, tam jsi měla zvlášť šťastnou ruku.
Sonmi
9.8.2016 12:08
Citovat
Díky za titulky, vypadá to na hezkou oddechovku. A díky i za všechny ostatní titulky, zvlášť za Kitsutsuki to Ame, tam jsi měla zvlášť šťastnou ruku.
Sonmi


Není zač. Oddychovka to vážně je, pokud člověk nečeká něco s hlubokým příběhem, tak si to, myslím, užije. Kitsutsuki to Ame byla hrozná náhoda. Ani nevím, kde jsem na to narazila, ale když jsem viděla, že titulky vypadají velmi slušně a popis filmu i některé hodnocení mě zaujala, tak jsem se do toho pustila.

Psala jsem poděkování k dokončení Minna! ESPer dayo!, ale nevím, jestli to došlo. Tak případně ještě jednou díky za titulky i tobě. :-) Zrovna mám rozkoukaného druhého Jošihika a je to stejná legrace jako v první sérii.
9.8.2016 12:46
Citovat
Ahoj,
obávám se, že nic nedošlo, nevadí.
Na Jošihika mám stejný názor, počkáme si na trojku.
Začala jsem s N no Tame ni a pro mě je to dobrá volba.
Díky, S

9.8.2016 13:17
Citovat
To je škoda. Já jsem si právě říkala, že je divný, že jsi neodepsala. Ptala jsem se mimo jiné právě i na to, co budeš překládat dál, a také to, že Nezumi, Edo wo haširu 2 má jen francouzské titulky, že zatím anglické nejsou, ale podle mě se dočkáme.
N no tame ni je ale moc dobrá volba! Kvalitní seriál s kvalitním obsazením. Dokonce dneska došlo k oznámení, že hlavní herečka Eikura Nana si vzala Kaku Kenta a že se poznali právě díky seriálu.
Každopádně doufám, že tě seriál bude bavit až do konce. 😉
9.8.2016 13:34
Citovat
Jestli nebude Nezumi anglicky, zkusila bych titulky francouzské, aspoň bych si jazyk trochu oživila.
Měj se, S
9.8.2016 19:30
Citovat
...


Tak to jsem ráda, že líbilo. Není to zrovna můj nejstahovanější seriál, vlastně když jsem nahrávala poslední díl, tak ty předchozí dva si stáhl jeden člověk, tak jsem si skoro říkala, že české a slovenské diváctvo asi ještě není na něco takového pořádně naladěno. 😀

Vrátím se snad hned po tom 6. září, kdy mám státnice. Už mám v plánu dva filmy a tři seriály a protože se teď musím učit, tak je překládání přesně ta věc, kterou chci dělat ze všeho nejvíc. :-D