Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

MMORPG

7.3.2015 9:26
Citovat
Zde piště mmorpg které hrajete,nejlépe anime styl apod.,ale mužete i jinačí🙂
7.3.2015 13:14
Citovat
MMORPG
aktívne Momentálne Tera na serveri Zenobia reaper lvl 65 slayer lvl 60
                                            Killian  Lancer lvl 42

Pasívne The Elder Scrolls Online

MMOFPS:
Counter-Strike Global Offensive,,DayZ,Life is feudal,Verdun,Rising Storm/Red orchestra 2,Insurgency
7.3.2015 14:19
Citovat
Lineage - offic Naia, othell ghost huter 99/ 96
Terra, Guild Wars 2, WoW, Rohan, Rift... nic nezaujalo natolik, abych dosáhla max lvlu...

akorát ty elinky mi chybí...
7.3.2015 16:13
Citovat
Aktivne: Guild Wars 2 (Aurora Glade) a kdyz omrzi mlaceni mecem tak Star Trek Online

Z nostalgie obcas zaskocim na Lineage 2 (Naia), ta hra je pro me srdecni zalezitost, na GameParku jsem stravil 4 roky. Kdysi samozrejme GW1, Aion a zkousel jsem Ragnarok II. Posledni dobou zacinam mit chut na Final Fantasy XIV, pokud me nase roztrousena aliance nepretahne na Elder Scolls Online. Jenze tam nejsou trpinky, Elinky, Asury ani Taru Taru, tak nevim.
7.3.2015 16:23
Citovat
Aktivně hraju Guild Wars 2 taky na Aurora Glade 😀
7.3.2015 17:46
Citovat
Dříve Lineage 2 a WoW, v současnosti Guild Wars 2 a nejspíš si vyzkouším Teru a ArcheAge xD
Až vyjde tak se vrhnu i na Black Desert xD
Pokud máš zájem o anime MMORPG tak vyzkoušej Peria Chronicles
Více zde:https://www.youtube.com/watch?v=cy4ODx8opCE
7.3.2015 18:22
Citovat
To opravdu nevím, osobně mě to moc nezaujalo takže sem to nezkoušel stahovat ale někde jsem četl že to už zveřejnili pro všechny
7.3.2015 19:07
Citovat
Už roky hraju WoW (TH/WH) a semtam pustím Guild Wars 2. A nedávno mě celkem zaujalo tahové Wakfu.🙂
7.3.2015 20:40
Citovat
Taky teď hraju Wakfu.
8.3.2015 6:03
Citovat
Už dlouho hraju Uncharted Waters Online na serveru Gama (pro nás ze západu asi ani jiný není🙂 ) Jedná se o hru z období středověku točící se kolem mořeplavby, objevování, obchodování a boje na vodě i na souši (žádná magie apod.) Není to nic pro netrpělivé lidi. S přestávkami hraju už 4 roky a max lvl stále v nedohlednu😄 Jestli se to někdo rozhodnete zkusit, tak dejte vědět, místečko v company (gildě) by se určitě našlo. 😉

A rekreačně, trochu z jiného soudku, hraju Elite: Dangerous - vesmírný simulátor.
16.6.2015 15:35
Citovat
Koukám že tyhle herní témata tady na aki moc nejedou, vždycky se něco založí a pak to upadne, no co...
Momentálně hraju tak jak se mi zrovna chce tyhle 3 mmo:

- TERA (na NA serveru)
- Echo of Soul
- Phantasy Star Online 2

Pokud tu někdo tyhle hry hraje tak bych byl rád za nějaké spoluhráče.🙂
16.6.2015 17:20
Citovat
Tak já tedy nedávno zkoušel znovu TERA, nějak mě to ale nechytilo (možná znovu špatný výběr povolání), jinak aktivně hraji Warframe, sem tam zkouším i jiné kousky, u kterých ale z pravidla nevydržím (Hawken, WoW, Lineage 2, Vindictus...). Většinou přestávám hrát pro nedostatek (kvalitních/komunikativních) spoluhráčů.
16.6.2015 17:35
Citovat
Já si počkám na MMO hry typu jako je v anime SAO😄
16.6.2015 17:36
Citovat
Momentálně pařím Lineage Interlude na serveru L2cartel.com , lidí je zatím dost jede to asi půl měsíce. V poho server aspoň zatím sem tam nějaký ten event a nějaký ten raidboss když se zadaří😄
Btw jak psal yoshiiko , taková hra by mi nevadila nicméně raději bych pařil Dungeon než SaO😄
16.6.2015 17:51
Citovat
Taky si občas zahraju:

- Osu!
- DC Universe Online
- League of Legends
21.6.2015 17:09
Citovat
Tak jsem opustil DCUO kvůli špatnému F2P modelu. Přešel jsem na NA TERA. Server Mount Tyrannas, priest.

http://tera.enmasse.com/download
http://tera.enmasse.com/game-guide/the-basics
21.6.2015 17:48
Citovat
kašli na Teru poď L2 , jsem tady: http://l2e-global.com/
21.6.2015 18:57
Citovat
To bych musel hrát jen L2 a srát na všechno ostatní, abych měl nějakej progress. Mimoto už jsem v L2 propařil dobrých 6-7 let, takže nope, už mám dost, ale díky za pozvání.🙂
22.6.2015 11:20
Citovat
Zkoušel jsem

Teru online
GW 2
Blade & Soul na čínském servru(decela mazec, letos má být EU verze)
Borderlands 1 a 2, občas zapnu
Torchlight 2
Dungeons 2
Orc must Died 2
WoW(hrál jsem 9 let 😀)

jinak teďka hraju zrovna
Hyperdimension Neptunia Re Birth1 a 2, jen škoda, že to není online.

22.6.2015 14:52
Citovat
Tera jeste jede? Ja uz jsem se tam tak rok a pul nelogl🙂. Cekam az bude Black Desert venku, co se tyce MMORPG.
22.6.2015 17:45
Citovat
Tak jsem opustil DCUO kvůli špatnému F2P modelu. Přešel jsem na NA TERA. Server Mount Tyrannas, priest.

http://tera.enmasse.com/download
http://tera.enmasse.com/game-guide/the-basics


Máš na tom serveru nějaký čechy? Já jsem na Ascension Valley a co jem koukal je tam pár českých gild, největší má 32 postav (nevim ale kolik lidí tam má alty) a ani jsem se k nim ještě nepřidal, pač si furt nejsem jistej jestli v tom mam pokračovat.😄

Tera jeste jede? Ja uz jsem se tam tak rok a pul nelogl🙂. Cekam az bude Black Desert venku, co se tyce MMORPG.


Jó, Black Desert bude asi nářez, ale taky bych musel udělat nářezovej upgrade pc.😄 Jinak Tera jede pořád, teď někdy měli update kde přidali novej class kterýmu říkaj Gunner. Podle mě je to ale spíš Cannoneer.😄
22.6.2015 21:12
Citovat
Máš na tom serveru nějaký čechy? Já jsem na Ascension Valley a co jem koukal je tam pár českých gild, největší má 32 postav (nevim ale kolik lidí tam má alty) a ani jsem se k nim ještě nepřidal, pač si furt nejsem jistej jestli v tom mam pokračovat.😄
Jó, Black Desert bude asi nářez, ale taky bych musel udělat nářezovej upgrade pc.😄 Jinak Tera jede pořád, teď někdy měli update kde přidali novej class kterýmu říkaj Gunner. Podle mě je to ale spíš Cannoneer.😄

Jen ne cesky guildy🙁. Uz nikdy vic.

Na Black Desert se tesim. PC mam sice take starsi, ale snad to bude slapat.
23.6.2015 2:02
Citovat
Máš na tom serveru nějaký čechy? Já jsem na Ascension Valley a co jem koukal je tam pár českých gild, největší má 32 postav (nevim ale kolik lidí tam má alty) a ani jsem se k nim ještě nepřidal, pač si furt nejsem jistej jestli v tom mam pokračovat.😄

Jó, Black Desert bude asi nářez, ale taky bych musel udělat nářezovej upgrade pc.😄 Jinak Tera jede pořád, teď někdy měli update kde přidali novej class kterýmu říkaj Gunner. Podle mě je to ale spíš Cannoneer.😄

Jsem na PvP serveru jménem Mount Tyrannas. Češi tam nejspíš nějací jsou, ale většinou si jich nevšimnu, protože teď prostě a jednoduše expím, a dokud mě nebude někdo vysloveně chtít jako předního priesta, tak si nejspíš přátele a známosti najdu až na max. levelu.

S tím Black Desert Online bych to tak hezky neviděl, o to víc vás pak ten fail zklame. Taky jsem zažil pár fajnovejch kousků a nakonec to zkazili. A když to nezkazili na začátku, tak tu hru zkazili patchama.
Ale to neznamená, že nebudu BDO chtít zkusit, avšak jsem s Terou teď dosti spokojenej.

Jen ne cesky guildy🙁. Uz nikdy vic.

Na Black Desert se tesim. PC mam sice take starsi, ale snad to bude slapat.


Taky mám ten pocit. Byl jsem v několika českých gildách a většinou to dopadlo tak, že jsem na ni buď vůbec neměl žádný vzpomínky, nebo jsem ji leavnul s tím, že tam bylo pár nesnesitelných lidí. Momentálně jsem v české gildě, kde jsou akorát mí známí, ale většinu času jsem online jenom já. Už se mi je dokonce podařilo dohnat s úrovní.
9.7.2015 17:05
Citovat
pokial hladas stylu na anime😉 Odporucam Aura Kingdom a Blade and Soul
9.7.2015 18:05
Citovat
Hrál jsem Blade and Soul i Aura Kingdom. Jediný hry, které si udržely mou pozornost i v end game jsou Lineage II, WoW a malinko GW2, ale stejně je teď už nehraju.
9.7.2015 18:33
Citovat
U B&S čekám na NA release, zahraju a uvidim za jak dlouho mě to omrzí.😄
Aura Kingdom je pěkná hra, s hezkym soundtrackem, ale upřímně mě moc nebaví... U mě stále vede PSO2, při hraní si furt uvědomuju jak ostatní hry prostě spoustu věcí dělají špatně.

Omaj: Když je L2 jeden z tvých favoritů, proč nezkusíš EOS? Je to od klíčových tvůrců L2, ale v současnym stavu je to dost jednoduchý no... Chce to rozšířit nějakýma updatama.
9.7.2015 18:38
Citovat
Ryoto: Už o EoS nějakou dobu slyším. Říkám si, že se bojím toho, že to nebude dost komplexní a bude tomu něco chybět. Mně se na L2 třeba dost líbila rozloha. Jakože můžu to zkusit, nějakou hodinku můžu obětovat.
9.7.2015 19:04
Citovat
Tak je to na steamu, a nevim teda jestli máš zájem o českou gildu😄 ale je na serveru Yggdrasil. A právěže komplexní to moc není no... Normálně dostáváš vybavení, do kterýho můžeš dávat šutry a ty šutry můžeš ještě plusovat, (Rubin+1 + Rubin+1 = Rubin+2 atd) a to dáš do weaponky. Kromě šutrů tam ještě dáváš runy který zase přidávaj element.

Pak z mobů získáváš duše, který musíš vždycky očistit v poměru 1:1 nebo 2:1, a ty pak použiváš na craftění nebo na aktivování jednoho ze čtyř boostů na 30s. Tyhle boosty musíš používat často aby se ti vylevelovali.

Skilly se ze začátku učíš automaticky, ale od 10 levelu si zvolíš jednu ze dvou cest, a pak se učíš skilly z tý cesty. Vždycky se pak můžeš naučit 2 skilly ze 3 možných z jednoho sloupce, takže jeden skill vždycky vynecháš a jdeš na druhej sloupec kde se zas naučíš 2 ze tří atd. Sloupců je tam asi 8? 9? Nevim teď přesně.

No, a co se týče pvp a dungů, tak je tam free battlefield, kam se můžeš kdykoliv od určitýho levelu přihlásit, je to 15 na 15, zabíjíte, získáváte body a obsazujete věže, a z toho pak máš pointy na lepší gear. Pak by tam měli bejt ještě raidy, ale tam zatím nejsem, a ani nevím jestli budu.😄

Jinak ty dungy, na ty by ses měl připravit, protože jsou fakt hardcore. První ještě moc ne, ale druhej, třetí, to už se zapotíš.
A co se týče volnosti, tak té tam ze začátku moc není, bude ti to připadat trochu koridorový, ale lokace se pak časem zvětšej a už ten koridor nebude tak znát. Každopádně to není volnej svět jak v L2, ale spíš jak v Aionu.
10.7.2015 10:57
Citovat
Ryoto: Už o EoS nějakou dobu slyším. Říkám si, že se bojím toho, že to nebude dost komplexní a bude tomu něco chybět. Mně se na L2 třeba dost líbila rozloha. Jakože můžu to zkusit, nějakou hodinku můžu obětovat.


Nějaká sralbotka, ne, Oměji. xD Mně to zatím stálo za nějakých těch 200 hodin grindění.

Ryoto: pokud se nepletu, raid vyžaduje PVE equip 718+. Se svým skoro celým Zealotem mám 651. Brzo začnu chodit do 646 PVE dungů pro Annihilation, so to sakra člověk jenom tak nezkusí.😄
A vypustil jsi Valhallu pro šedesátky a arénu 5v5, taktéž pro lvly 60.

/ TheiaCZ, lvl 60 guardian
10.7.2015 11:28
Citovat
Nějaká sralbotka, ne, Oměji. xD Mně to zatím stálo za nějakých těch 200 hodin grindění.

Ryoto: pokud se nepletu, raid vyžaduje PVE equip 718+. Se svým skoro celým Zealotem mám 651. Brzo začnu chodit do 646 PVE dungů pro Annihilation, so to sakra člověk jenom tak nezkusí.😄
A vypustil jsi Valhallu pro šedesátky a arénu 5v5, taktéž pro lvly 60.

/ TheiaCZ, lvl 60 guardian


Vím že jsem něco vypustil, nechtělo se mi vše psát a psal jsem to narychlo.😄
10.7.2015 13:51
Citovat
No tak nope.😛
25.1.2016 15:01
Citovat
Co že se tu nikdo nezmínil o Final Fantasy XIV Realm Reborn?
25.1.2016 15:07
Citovat
Půlka Hanabi týmu teď hraje Blade & Soul... Prý docela fajn, i když craftění tam nějak nepobrali:D
25.1.2016 17:20
Citovat
Půlka Hanabi týmu teď hraje Blade & Soul... Prý docela fajn, i když craftění tam nějak nepobrali:D

Taky to po chvilkách hraju a právě zkouším craftit. Suroviny moc nenacházím, ale zdá se, že je lze objednat přes gildu za mírný poplatek. Je to nezvyk, když si nemůžu materiál nasbírat sám😄
26.1.2016 5:22
Citovat
Guild Wars 2 na Gandaře
13.2.2016 7:05
Citovat
Co že se tu nikdo nezmínil o Final Fantasy XIV Realm Reborn?

FFXIV jsem hrála, dostala jsem měsíc zdarma k CPU.
Ne tak špatná hra, ale ne uplně můj šálek čaje🙂
Nejhorší je fakt, že je třeba měsíčně platit a to já váně neměla v úmyslu😄
Navíc tam pokud se nepletu ještě mají takovou hezkou věc, že když si člověk 3 měsíce neobnoví předplacení hry, tak smažou účet. Stala se nehoda co tě upoutala na 4 měsíce na nemocniční lůžko? To je ale smůla co? Tak to ti smažeme účet.😄

Jinak já jsem hrála všechno možné, bohužel mne nic nebavilo.😄
13.2.2016 8:22
Citovat
Jelikož hraju FF XIV,  tak tu vyvrátím mazání postav🙂 Platí to maximálně jen pro trial verze,  ale ty co už zaplatili se můžou kdykoliv vrátit.  Sám jsem rok neplatil a pak se vrátil. A v klanu jsme měli ještě dýl neaktivní hráče😄 Každopádně i kdyby se po roce rozhodl mazat,  tak budete bombardování emailema xD