Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Spánek na futonu

7.8.2014 18:12
Citovat
Ahoj, uvažuji nad koupí futonu. Poradil by někdo? Odkud třeba koupit? Jaký? Či vlastní zkušenosti?
Všem moc děkuji za odpověď
8.8.2014 8:10
Citovat
Na internetu je hodně firem které nabízejí futony xD. nejlepší je kupovat přímo od výrobce (z českých firem např http://www.futoncentre.cz) protože to dokážou zodpovědět teměř každý dotaz a máš jistotu že nekupuješ levné polské napodobeniny které maji s originálem stejné jen jméno.
Jaký si vybrat to je už trochu složitější. Nejlepší by bylo vyzkoušet si ho sám na vlastní zada xD ale pokud nemáš tu možnost nezbývá než věřit recenzím a zkušenostem jiných popřípadě porovnat se současnou madrací (tvrdá, polotvrdá nebo měkká) xD
Víc ti neporadím. Doporučoval bych vyzkoušet.
8.8.2014 19:30
Citovat
To vím, ale chtěl jsem nějaké to info od lidí tady, jinak nestíhám ti tu korekci, ale do st dodám stopro
8.8.2014 23:29
Citovat
čaute mam garzonku ale ta castka je jak za normalni postel vyplati se ten futon jak mam malo mista tak asi jo ale je to spani vazne pohodlne nebo raději pro lajka postel
9.8.2014 17:31
Citovat
já jsem futon kupoval někdy před 5 lety a koupil bych zas. Jak už psal někdo nahoře, rozhodně koupit přímo od výrobce. Já mám z futoncentre a i postel z kvalitního masivu od nich - nevím jak to maji teď, ale tehdy když jsem srovnal ceny kvalitní matrace s nutným roštem + postelý z masivu a těch z futoncentra tak mi přišly i ty ceny docela dobrý. Jediný co nedoporučim je dávat tam náplň navíc, já jsem si tam dal dodat kousek navíc a ono to po krátké době jakobi slehlo🙂 Je to samozřejmě trošku jiný spaní než na měkkých matracích a navíc se s futonem dost blbě manipuluje, ale jak jsem psal šel bych do něj znova bez váhání