Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

O 1000 víc!

8.9.2013 9:39
Citovat
Dnešním dne tu máme o 1000 víc „doram“, než je anime. Děkuji všem, kteří se na tomto úchvatném čísle podíleli! A tím, co bylo to 1000., je Koroshi no Jooubachi.
10.9.2013 11:48
Citovat
Admini anime sekcie teraz zrejme škrípu zubami🙂 tie mínusy čo si schytala sú zrejme od nich. Zdá sa mi že Aki sa mení viac na web o dorama ako o anime.
10.9.2013 11:57
Citovat
Kdepak, mínusy mám od běžných uživatelů. 😉 Navíc anime tu přidává automat, doramy lidi, takže aspoň takhle jsem všem chtěla poděkovat. Čili nechápu, za co jsem vlastně ty mínusy dostala. 😎

Jinak nemění, pořád to na anime mnohonásobně krát víc žije než na doramě. 😉
10.9.2013 12:16
Citovat
Či to na anime viac žije to neviem posúdiť resp neviem podla čoho to poznať. A už vonkoncom nechápem prečo sa Benda spolieha na automat lebo aspoň podľa môjho názoru 90% takto pridaných anime aj tak potrebuje úpravu. Väčšina nemá ani zhrnutia, nieto ešte postavy a iné info. Niekedy chýba zhrnutie ešte aj na Anidb a to sa potom divín prečo je s ním Aki tak prepojená.
10.9.2013 13:32
Citovat
Doramu vůbec nesleduju, jedinou byla Death Note (a ta se mi líbila víc než anime), ale ani trochu nechápu, proč by někdo za to, že se dost intenzívně věnuje jedné ze sekcí webu, na kterou mimochodem nikdo nikoho nenutí chodit, měl dostávat nějaká mínuska.

Než na to kdo klikne, měl by si aspoň na pár procent nastartovat hlavu, o moc víc to ani nevyžaduje.
10.9.2013 13:39
Citovat
Ja to udelal z cire zavisti... a vy z toho hned delate buh vi co... 😡
10.9.2013 13:51
Citovat
Ja to udelal z cire zavisti... a vy z toho hned delate buh vi co... 😡


Závist je samozřejmě v pořádku, ale místo mínuska bych za sebe uvítal poníka 😀
10.9.2013 13:51
Citovat
Ja to udelal z cire zavisti... a vy z toho hned delate buh vi co... 😡


U tebe se to dá ještě chápat… o tobě jsem si obrázek už udělala, teď už i o těch zbylých dvou třech. 😛
10.9.2013 15:58
Citovat
Nože nám ich prezraď, nech sa zasmejeme🙂