Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Kaze no Stigma

2.1.2011 21:06
Citovat
Anime: Kaze no Stigma

[font=times new roman]Čest/
Toto anime se mi poměrně příčí a to jak příběhem tak dialogy, což je velice nezvyklé, ale prostě mám z těch rozhovorů špatný pocit...
Připomínají mi 4.třídu, kdy jsme museli kreslit komixy.
Sice ho plánuji dokoukat, ale rozhodně to nebude patřit mezi moje oblíbené anime.(Jsem +/- ve čtvrtce anime)
Mno a jak by jste posoudily vy toto anime?
[/font]
2.1.2011 21:58
Citovat
Priemer. Pribeh sa da, ak odignorujes tie dialogy ktore ti tak strasne vadia tak ho uznas za priemerne alebo mozno slaby nadpriemer. Ja osobne proti tomu anime nic nemam ma u mna 3,5/5. Aj ked mi trosku vadi ten koniec pretoze mam pocit ze je nedokonceny.
2.1.2011 22:13
Citovat
Já ho mám jako odpočinkové, takže na pohodu... 🙂

Anime má nedokončený děj, bylo dělané na základě novel, které bohužel už nikdy konec mít nebudou, ptž autor umřel během autonehody...
2.1.2011 22:19
Citovat
Mna osobne to celkom chytlo. Bol to celkom zauimavy dej ja by som tomu dal ako hore 8/10.
Proste kazdeho bavy nieco ine. A ja mam taketo anime rad. Kde len vypnes a nerozmyslas.
2.1.2011 22:48
Citovat
Mam kamaratku ktorej som musel vysvetlit anime 11eyes lebo tomu tak uplne nepochopila ale pri vysvetlovani Umineko no Naku Koro ni som to vzdal pretoze to bolo na nu moc zlozite. Takze niekedy je anime pri ktorom nemusis nad nicim niako moc premyslat dobre. Mna teraz chytilo Toaru Majutsu no Index a tiez sa pustam do vsetkych nedopozeranych anime ktore mam (a ze ich je hodne)