(čítané od 10.12.2020 do )
po prečítaní 30 zväzkov mangy a pozretých 5 sezón anime, môžem s čistým svedomím dať tomu to 6. Zo začiatku až do teraz som tomu nechával 8, ale až pri sledovaní 6tej sezóny som si vlastne uvedomil aký slabý a zbytočný je MC. doslova ani po 30 vol. nedokáže svoju schopnosť využiť na 100%. furt sa musí spoliehať na ostatných ktorý ho v kritických situáciach zachránia miesto toho aby bol aj on nápomocný. je prvý ktorý sa rozfľáka hneď na začiatku a zvyšok času vyťahuje schopnosti ako králiky z klobúka, len preto aby dokázal, že je stále boja schopný. a aby som nezabudol tak cca prvých 25 vol. je zameraných čisto na ovládnutie svojich schopností a školu. doslova všetci svoje schopnosti ovládajú na cca 70%, len on jediný, uviazol na smiešnych 10% čo možno som mu dal možno aj moc vysoko. je únavné sa dívať na MC ktorý nič nevie, ale aj tak sa za každú cenu snaží byť ten správny hrdina, len preto, že je to MC tejto mangy.
pripomína mi to tokyo revengers, kde je podobný neschopný a zbytočný MC.