Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Reinkarnace Aki

29.7.2020 12:15
Citovat

Se zpožděním vás vítáme na znovuzrozeném webu Aki. Doufáme, že novou Aki i přes její rozpracovanost a absenci obsahu, který jsme byli nuceni odstranit, oceníte a vyjádříte nám podporu.


Jsme si vědomi, že řada věcí nefunguje a za normálních okolností bychom web ještě plnohodnotně nespouštěli, ale pokusíme se to nejnutnější zprovoznit co nejrychleji. Od spuštění webu už se zprovoznily listy (animelist, mangalist, doramalist, ...), soukromé odkazy, a došlo k výrazné úpravě rozcestníků.


Dále bychom vám chtěli poděkovat za aktivitu v uplynulém týdnu, během kterého nám jen u anime přibylo téměř 1000 nových hodnocení. 🙂


Na závěr ještě oznamujeme, že došlo k drobným úpravám OOÚ spojených se změnou domény a jména webu.

30.7.2020 22:54
Citovat

Zdravim, jsem velmi rad ze se rozjel tento novy web, verim ze to dalo spoustu prace, ale vypada fantasticky. Nevim kam to mam napsat, ale bylo by fajn kdyby se k anime pridalo studio ktere jej dela, dekuji :)

31.7.2020 13:21
Citovat

Rádi slyšíme, že se ti web líbí. 🙂

Anime mohou mít uvedená svá animační studia v záložce tvůrců. V současné době však ještě není možné přidávat nová propojení, teprve včera se například umožnilo připojit k postavám anime/mangy/hry, ale určitě přijde řada i na tvůrce anime. Až se to stane, bude záležet hlavně na aktivitě uživatelů, moderátorů už nás na V2 bylo příliš málo na to, abychom zvldali doplňovat všechny údaje, a těžko říct, kolik z dříve aktivních moderátorů přejde i na nový web, většina z nich se bohužel nijak neozvala. 😕

31.7.2020 13:24
Citovat

Chapu, kazdopadne diky a at se dari 😀

3.8.2020 9:26
Citovat

Zdravim a jsem moc rad ze se aki snazite znovu vzkrisit. Je mi naprosto jasne ze to nebude idealni ze dne na den. Drzim pesti at se vam ji podari zprovoznit nejmene tak dobre jak byvala puvodni Aki. Nebo jeste lepe nez puvodni aky. At se dari! 👍

5.8.2020 12:10
Citovat

Jsem moc rád, že je tento portál.. Jsem moc vděčný tvůrcům a doufám, že budou i nadále pokračovat...

6.8.2020 21:34
Citovat

I já se přidávám se svou troškou do mlýna. Jsem neskutečně vděčná všem, kteří pomáhají zachovat svět anime, doramy a mangy v rovnováze ptoom, co padla akina. Děkuji tvůrcům a překladatelům za jejich tvrdou práci a dalším lidem, co stojí v pozadí toho všeho, kteří někoho jako jsem já - blázna do všeho azijského - nenechali ve štychu. Mockrát děkuji. Patří Vám můj obrovský dík. Jste naprostou úžasná parta lidí! :-)

9.8.2020 17:17
Citovat

Ha super staré přihlašovací údaje fungují,díky že se takhle staráte a dál porostete akihabara nám tady všem moc chyběla. :)


10.8.2020 17:59
Citovat

Taky moc děkuju za tuhle reinkarnaci! <3

19.8.2020 10:39
Citovat

Děkuju moc , abych řekla pravdu nedovedu si ani představit kolik práce jste na tom museli strávit. Dokonce jsem byla příjemně překvapená, s přihlášením, mojí databází, kterou jsem si myslela, že je úplně ztracená, její vzhled a mnoho dalšího... Takže držím palce a přeji hodně štěstí a zdaru. Ještě jednou DĚKUJI. :)

20.8.2020 1:01
Citovat

Děkujeme za vyjádřenou podporu. Díky ní víme, že naše snaha nebyla úplně zbytečná. 🙂

21.8.2020 22:28
Citovat

Děkuji za reinkarnovanou Aki. Přeji hodně zdaru a budu se snažit podporovat. Je super, že jdou použít staré přihlašovací údaje. A v život anime listu jsem ani nedoufal. Dáváte nám mapu pro cestu anime džunglí.

22.8.2020 16:08
Citovat

@magda1992 Příspěvek byl smazán, jelikož byl mimo téma této diskuze.

22.8.2020 16:11
Citovat

Jinak pokud narazíte na nějakou chybu, tak ji prosím nahlaste (zejména pokud ji nenaleznete v našem vývojářském plánu), je možné, že o té chybě nevíme. Nicméně o tom, že nefunguje rychlé vyhledávání napříč více portály, víme. 😉

7.9.2020 0:38
Citovat

Jen bych chtěl oznámit, že došlo ke změně OOÚ, konkrétně aktualizaci kontaktních údajů. Je mi jasné, že to většinu z vás nezajímá, ale v těch podmínkách jsme se zavázali, že změny OOÚ budeme oznamovat. 😄

9.9.2020 12:35
Citovat

Dík za oznámení :D

21.9.2020 13:44
Citovat

Moc dekuju za obnoveni techto stranek, moc se my po nich styskalo. i takhle sou moc dulezite 😀

24.9.2020 17:28
Citovat

Díky, díky, díky... Držím pěsti a přeju mnoho sil a zdaru...

3.10.2020 21:09
Citovat

ďakujem, konečne som sa sem dostal, držím prsty.

10.10.2020 21:43
Citovat

Děkuji za sprovoznění majáku v době temna po pádu starého. Doufám že budete takto dále pokračovat a bude se vám jen a jen dařit.

11.10.2020 17:03
Citovat

Zdravím všechny příznivce této nádherné tvorby a mám malý dotaz bude i po reinkarnaci akihabary možnost sehnat zde titulky k seriálům nebo již ne děkuji za upřímnou odpověď s pozdravem a držím palce

11.10.2020 17:46
Citovat

Děkujeme vám všem za podporu. 🙂 Titulky zde naneštěstí nenajdete, rozhodli jsme se pokračovat čistě jako informační databáze.

21.10.2020 10:57
Citovat

Zdravím všechny. Chci se zetat vím že zde titulky již nebudou a chápu proč ale nebylo by možné k jednotlivým anime přidat kolonku překladatel ?? Nemyslím odkazy s přesměrováním jen názvy nebo něco podobného

22.10.2020 18:03
Citovat

Není to zcela vyloučené, ale za pravděpodobné bych to neoznačil.